Recent content by Karesh

+
  1. Karesh

    Aktualizacja 1.2 – lista zmian

    Cześć, u mnie misja "Dym na molo" nadal nie chce się zakończyć. Wersja GOG 1.2 Czy coś trzeba zrobić by wymusić zakończenie zadania?
  2. Karesh

    Gry - bundle, promocje, okazje

    Oferta się już skończyła niestety. Ja odebrałem.
  3. Karesh

    Gry - bundle, promocje, okazje

    LITTLE NIGHTMARES na Steam za darmo do 17 stycznia warto się pośpieszyć: https://store.bandainamcoent.eu/eu/product/437895/little-nightmares-pc-download Oficjalny sklep BANDAI NAMCO, nie jakiś tam pośrednik :)
  4. Karesh

    Ciemna strona mocy - uniwersum Star Wars

    Skończyłem Mando. Wielkie WOW na końcu i jestem bardzo ciekaw co dalej. Natomiast skończyłem też 7 sezon Wojen Klonów i jakoś dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że całe te Gwiezdne Wojny są po prostu bardzo smutne. Niby dobro ostatecznie wygrywa, ale przez wszystkie najważniejsze momenty panuje...
  5. Karesh

    Anime i manga

    Obejrzałem też film anime Altered Carbon, ale niestety się zawiodłem.
  6. Karesh

    Anime i manga

    Obejrzałem wreszcie Ghost in the Shell od Netflixa. Myślałem, że będzie to cały sezon, jednak jest urwany w połowie :shrug: Natomiast tak jak byłem mocno sceptyczny wcześniej, to po obejrzeniu uważam, że jest całkiem przyzwoicie. Nie jest to oczywiście oryginał ale mi się podoba! Coś wiadomo...
  7. Karesh

    [BŁAD KRYTYCZNY] Cyberpunk uszkadza zapisy gry - nie da się załadować save

    U Redów chyba nikt z testerów nie zdążył przejść gry na 100% bo wtedy może im ten błąd by się pojawił. :giveup: To co napisałem wydaje się być śmieszne, ale niestety nie jest. To co się dzieje, to jest po prostu makabra. Tu w tym momencie trzeba ratować tonący statek. Nie wyobrażam sobie by...
  8. Karesh

    [BŁAD KRYTYCZNY] Cyberpunk uszkadza zapisy gry - nie da się załadować save

    Dziwne, u mnie na PC każdy save ma ok. 2.5 MB
  9. Karesh

    Ważna informacja dla użytkowników PlayStation

    Wyszedł w nocy 1.05
  10. Karesh

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Po patchu tak, ale w trakcie jego wgrywania/podmiany plików może być więcej - niby rośnie do 125 co może być prawdą bo mi nie chciało przejść bez reinstallu.
  11. Karesh

    Wiedźmin 3: Dziki Gon po latach

    Hej czy da się przenieść w jakiś sposób zapisane w chmurze GOG zapisy stanu gry z wersji W3 pierwotnej + dodatków do wersji "Edycja gry roku"?
  12. Karesh

    Problem z platformą GOG

    Hmm, co prawda kupiłem wersję W3 w pierwotnym wydaniu, ale w pudełku był kod do platformy GOG (na odwrocie papierowej instrukcji). Zaloguj się na konto i zobacz czy gra jest aktywowana. Przez GOG Galaxy będziesz mógł wtedy ściągnąć grę na PC.
  13. Karesh

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Ja na ten moment zauważyłem dwa pomniejsze błędy: 1) Misja, gdzie mamy odebrać nasz samochód z parkingu pod apartamentem V - gdy uderza w nas pojazd autonomiczny, to urwane zderzaki lewitują w powietrzu na wysokości ok. pół metra od ziemi 2) Podczas jazdy samochodem blokuje się on na martwych...
  14. Karesh

    PC Gtx1060 msi gaming x i5 6gb ramu ssd

    A jaki system - czy Windows 10 64 bit?
  15. Karesh

    Hotfix 1.04 — lista zmian

    Jaki masz sytem operacyjny - Windows 10? Jaką wersję sterownika masz aktualnie zainstalowaną?
Top Bottom