Recent content by karyma

+
  1. K

    Sesja nagraniowa do Gwinta - nowa frakcja czy kampania single player?

    Frakcją w kampanii mógłby być Ofir. Fabuła mogłaby by być Spin-off em serca z Kamienia. Młody Offirski książe dostaje zadanie specjalne od swego ojca króla. Cenny dla królestwa artefakt zostaje skradziony. Tropy prowadzą do królestw północy, do redańskiej szlachty. Pod przykrywką misji...
  2. K

    [Chyba Błąd] Zblokowana Gra po wygranej.

    Podobny błąd, blokada po wygranej. Nawet poddać meczu nie można było. Po zresetowaniu Gwinta Zaliczyło dwie wygrane rundy, ale nie wiem jak z doświadczeniem.
  3. K

    Brak widoczności wartości karty

    Brak widoczności wartości karty Jak w załączniku, z rozgrywki kilka dni temu.
  4. K

    Mglaki w talii Potworów.

    Trochę inna kwestia. Gdzieś było o pogodzie ale nie mogę znaleźć.Wiem że nie do końca w odpowiednim temacie. W nowej pogodzie nawet starożytnym mglakom szkodzi mgła jeśli jest po nieodpowiedniej stronie. Trochę to już absurd moim zdaniem.
  5. K

    Błędne opisy kart

    Ulewny deszcz: Rani o 2 najsłabsze jednostki w rzędzie a nie o 4 jak w opisie.
  6. K

    [FAQ społeczności] Nie rozumiem działania Karty / Talii / Gry - wątek zbiorczy

    Nie wiem czy to bug DUdu nie powinien mieć 18 ...
  7. K

    Publiczna Beta - ogólne wrażenia

    Wróciłem po kilku miesiącach do Gwinta i... Bardzo się zdziwiłem. Najpierw pomyślałem że zrobię potwory z pogodą , tak zaczynałem kiedyś i miałem dobre wyniki. Pogoda całkiem zmieniona chyba na gorsze. Umiejętność "bohater" raczej nie zawsze działa. Wygląda to tak jakby przewaga przeciwnika musi...
  8. K

    Śmiki lore opisuje

    pomyślałem sobie że może się przydać... są to screeny z moda witcher kings do gry "crusader kings" screny akurat przedstawiają sytuację geoplityczną wg. twórców moda w czasach Wiedźmina 2 choć wiem że niektóre sprawy są tutaj dyskusyjne. Np w modzie Dol Angra jest niepodległa niezależna itd...
  9. K

    Błąd karty "Ghul"

    Nie wiem czy to błąd. Potwory w pierwszej rundzie zagrały kartą królewicz ropuch , ropuch "zjadł" kartę za 10 i miał wartość 15 Przeciwnik użył pożogi Potwory zagrały Ghula. Spodziewanym efektem był Ghul o wartości 19(4+15, bo karta na 15 była jedyną karta na cmenatrzu). Miał jednak dużo...
  10. K

    BETA - Napotkane błędy

    TO jednak nie błąd. Już chyba wiem jak to działa. Umiejętność Ciri aktywuje się przed losowaniem karty która ma zostać na stole. ALE Na koniec tury potworów pojawia się tekst w którym mowa że jednak lojalna karta zostaje na stole. Birna jest kartą nielojalną. Jedyny więc błąd to zbyt krótkie...
  11. K

    Efekty pogodowe a boostowanie jednostek

    Sam dowódca sugeruje talię pogodową... Talia mocna ale.. Nie na Eredina. Nieco bardziej zrównoważony Eredin zaniża Win ratio. Strategia jest taka aby wygrać pierwszą rundę ale zostawiając wystarczającą ilosc kart. W pierwszej rundzie koniecznie wystawć jeźdzów dzikiego gonu aby zmniejszyć...
  12. K

    Efekty pogodowe a boostowanie jednostek

    zrobiłem sobie taką talię : http://www.gwentdb.com/decks/6598-weather-control i narazie idzie bardzo dobrze. Nawet z KP, zagrożenie to główne inne potwory. Ale ostatnio jakby więcej początkujących, ja przynajmniej na takich trafiiałe przeważnie.
  13. K

    Twój pomysł na kartę.

    Nowa mechanika: iluzje. Wszystkie iluzje rozwiać może bomba dwuimerytowa. Nazwa: adeptka Aretuzy ​Typ:brązowa rząd: karta specjalna Talia: neutralna Siła: 0 Umiejętność: Tworzy iluzję losowej jednostki z ręki poza złotymi. Przeciwnik widzi ten ruch jako wystawienie zwykłej karty. Artorius...
  14. K

    BETA - Napotkane błędy

    Kartę Ciri mam od niedawna, ale z tego co zauważyłem jej szansa zostania jest najwyraźniej większa niż by to wynikało z rachunku prawdopodobnieństwa, lub jej umiejętność jest przed wyborem karty która zostanie. Albo po prostu miałem szczęście. Nie jestem tego pewien więc od razu napisałem że to...
  15. K

    Wzmocnione trebusze - analiza jednostki

    Grając głównie potworami niepogodowymi nie mam kontry na trebeusze. ubijam jedne zmartwychstają drugie. Jedyny deck z którymi moja główna talia sobie nie radzi. Jedyny który zmusza mnie do zmiany klasycznej potwornej strategii... Spróbuje dodać babę wodną na takie przypadki i zobaczę czy to...
Top Bottom