Recent content by KatBozejZiemi

+
  1. K

    Oficjalny konkurs fotograficzny Cyberpunk 2077

    No tak już widzę jak wszyscy jadą do Warszawy robić zdjęcia.
  2. K

    Oficjalny konkurs fotograficzny Cyberpunk 2077

    Wy myślicie że ten konkurs jest fair w stosunku do ludzi mieszkających w różnych częściach świata?
  3. K

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    W drugim temacie. Ja tu nie widzę nic śmiesznego. Może oprócz twojego gustu. Nic mnie nie obchodzi ile pracy kto w to włożył, obchodzą mnie jej rezultaty, bo to za nie płacę. A Redzi muszą być naprawdę szczęśliwi, że udało im się zgromadzić takich samych głąbów jak np. Bethesdzie.
  4. K

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [SPOILERY]

    Główny wątek stanowi może 10% zawartości całego dodatku, reszta to zadania typu "W mojej jaskini zalęgł się potwór" na 5 minut albo "Idź tu i używając wiedźmińskich zmysłów poklikaj na wszystkie czerwone rzeczy" jakich pełno w podstawce. Ciężki przypadek filozofii "ilość ponad jakość". Boję się...
  5. K

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Wrażenia po skończeniu dodatku. Dodatek zdecydowanie nie wart swojej ceny i pozostawiający mdły posmak po doskonałym SzK. Żałuję zakupu season pass'a, zwłaszcza, że i jeden i drugi dodatek można było kupić z 10% zniżką przed premierami, co wychodzi na to samo.
  6. K

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Powiedz mi jakiż to niezwykle ważny element fabuły zdradziłem, przedwczesna znajomość którego psuje ci przyjemność czerpaną z gry? Bo jeżeli już wiesz o czym mówię, to nie jest to żaden spojler. Nie wspominając o tym, że płonące Beuclair było na oficjalnym trailerze. Sami sobie dacie...
  7. K

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    A czy równie głupio jak Tylko gumowego smoka brakuje. Mówisz o istotach które nie umierają po odcięciu głowy a nierealistyczne dla ciebie jest to, że nie rzucają cienia? Z innych głupich rzeczy jakie można znaleźć w grach: magiczny miecz który w magiczny sposób zdradza posiadaczowi całą wiedzę...
  8. K

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    Tak, ten pomysł, że wampira może zabić tylko inny wampir sprawia silne wrażenie wymyślonego specjalnie na potrzeby wątku. A jeszcze co do "gorszych pomysłów Sapkowskiego"... przy Ciri "zabijającej" Białe Zimno wampiry nie rzucające cienia to małe piwo.
  9. K

    Wiedźmin 3: Krew i wino - recenzje, wrażenia [BEZ SPOILERÓW]

    O Jezu. Fanbojów powinno się wbijać na pale ku przestrodze. Niezmiernie się cieszę że to już koniec grzebania CDPR przy Wiedźminie i *** wszystkiego wedle ich widzimisię.
  10. K

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    Może trochę, starałem się żeby niebo miało ten sam zielony kolor.
  11. K

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    Ponieważ sporo osób wciąż ma problemy z postrzeganiem kolorów pozwoliłem sobie zademonstrować różnicę pomiędzy używaniem innej gamy kolorów w otoczeniu a tym co widać w nowym dodatku.
  12. K

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    Poza już wymienionymi rzeczami, jeżeli masz słabą kartę to rozdzielczość też będzie miała spory wpływ.
  13. K

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    Akurat jakość tekstur ma się nijak do ilości FPSów, chyba że masz za mało VRAMU i cały czas je doczytuje. 2GB spokojnie wystarcza do grania z teksturami na maks. A czego się spodziewałeś? Idź na forum użytkowników Apple'a i zapytaj jaki telefon robi lepsze zdjęcia. Świat byłby lepszym miejscem...
  14. K

    Krew i Wino - zmiany w stylu graficznym

    Obróć sobie myszą kamerę albo wykonaj jakąś akcję i będziesz wiedział co ci da. A jeżeli w dalszym ciągu nie widzisz różnicy to przyjmij wyrazy współczucia. Gra to nie jest film który tylko oglądasz.
Top Bottom