Recent content by KayEvSki

+
  1. KayEvSki

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Górne wejście na stację Metra: Charter Hill nie działa.
  2. KayEvSki

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Miałem o tym pisać już jakiś czas temu, ale zwyczajnie zapomniałem. W skrócie, ostatni kontrakt dla El Capitana (to z kradzeiżą ciężarówki Zetatechu dla jednego korpa) staje się dostępne dopiero wraz z aktywacją kontraktw dla Rogue, co chyba nie powinno mieć miejsca. Imadżyn robicie sobie...
  3. KayEvSki

    Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    Bramy wjazdowe i wejścia do niej domyślnie są zamknięte, zablokowane. Rozejrzyj się trochę po Pacyfice, bo nowy obszar na bank będzie jej częścią.
  4. KayEvSki

    Zapowiedź dodatku Cyberpunk 2077: Widmo Wolności

    Spoiler odnośnie zakończenia gry:
  5. KayEvSki

    [Ankieta] Idealny partner dla V?

    W innych okolicznościach byłbym #teamAlt, ale... well... Waham się pomiędzy Panam, Kerrym i Judy, i ciężko mi zdecydować, bo są to naprawdę fajne postacie (ostatecznie oddałem głos na Judy). Wątek romansowy Rivera został imo potraktowany po macoszemu i popieram tutaj użytkowników wyżej, którzy...
  6. KayEvSki

    Ważna informacja dotycząca Aktualizacji 1.2

    Pozwolę sobie przypomnieć, że w przeciwieństwie do Rockstara czy Ubisoftu, CDPR nie jest studiem, którego liczebność pracowników zajmujących się produkcją gry może się równać z takimi gigantami rynku. A jeśli w dalszym ciągu uważasz atak hakerów za bajeczkę, to moja rada, prześledź sobie na...
  7. KayEvSki

    [GOG Galaxy] Osiągnięcia w grze się nie pokazują / nie zalicza osiągnięć.

    U mnie jest problem z aczkiem "The quick and the dead". Zabiłem już sam nie wiem ilu przeciwników na ulicy z pomocą sandevistana i kerenzikova, a osiągnięcia mi nie zaliczyło :C Czy to ja robię coś źle czy to kolejny bug do naprawienia?
  8. KayEvSki

    Pochwal się swoim V

    V jako klon Alt; stworzona w laboratoriach Arasaki jako jeden z ich tajnych projektów, który spalił na panewce. Wyniesiona w tajemnicy przez laborantkę korporacji jako niemowlę została podrzucona pod dom pewnej rodziny z Heywood. Dorastała jako punk na ulicach NC, nie mając pojęcia kim jest...
  9. KayEvSki

    Zakodowane drzazgi i ich rozkodowywanie (szyfrowanie Hex, czyli w systemie szesnastkowym)

    Przetłumaczyłem to. Treść wiadomości jest następująca: 1612201585 Dobrze się domyślasz. A to, że wystąpiła w zakończeniu jako nierozszyfrowana to najpewniej jakiś błąd gry. 1612203739 Gdzieś tam był dołączony klucz ale to w zasadzie tylko informacja, że "To jest klucz", więc trochę o kant...
  10. KayEvSki

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Myślę, że to coś dla nas wszystkich. Akurat otworzyłem butelkę XD
  11. KayEvSki

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Ummm... nie chciałbym się wtrącać... ale ponoć na Steamie wleciała aktualizacja, która waży ok. 5,3gb
  12. KayEvSki

    Zakodowane drzazgi i ich rozkodowywanie (szyfrowanie Hex, czyli w systemie szesnastkowym)

    Czekam tylko na nadciągającego patcha, by móc zrobić sobie kolejne podejście do gry, a kiedy już znajdę jakieś zakodowane treści, których nie można zhackować to naturalnie podejmę się próby ich ręcznego rozkodowania. Na razie ciężko mi jednak sobie przypomnieć, gdzie takowe zapisy w kodzie...
  13. KayEvSki

    Zakodowane drzazgi i ich rozkodowywanie (szyfrowanie Hex, czyli w systemie szesnastkowym)

    Racja, cholerne niedopatrzenie z mojej strony, mea culpa. Ten tekst musiał mi gdzieś po prostu przepaść między tymi wszystkimi drzazgami :p 1611326953 Okej. Po przebadaniu dogłębniej sprawy i popełnionych próbach rozkodowania innych drzazg wyżej wspomnianą metodą mogę tylko potwierdzić słowa...
  14. KayEvSki

    Zakodowane drzazgi i ich rozkodowywanie (szyfrowanie Hex, czyli w systemie szesnastkowym)

    Wszystko by na to wskazywało, aczkolwiek sprawdzę jeszcze jak to jest w przypadku tej drzazgi obok cyberpsychola oraz z databankiem Sandry. Swoją drogą nie bez powodu wziąłem jako pierwszą do rozkodowania drzazgę, o której wspominałem w pierwszym poście, jako że po jej rozkodowaniu in game nie...
Top Bottom