Recent content by KejshiGaming

+
  1. K

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Czekam z niecierpliwością! :cheers:
  2. K

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    A planowana premiera wersji 2.0 jest na Maj?
  3. K

    Wiedźmin 1 - Problem z odpaleniem na windows 8

    No właśnie, ja widziałem w Empiku na manufakturze (Łódź) Wiedźmina Edycje Rozszerzoną za 24,99 zł. Co do wymagań minimalne to chyba 6 GB Ramu (szkoda że na moim nie pójdzie) przynajmniej naciesze się ostatnią częścią Geralta z Rivii.. ;c
  4. K

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Wallace miałem tak samo, okazało się że po kilku dniach popsuła mi się karta graficzna. Lepiej spróbuj jeszcze gdzieś popatrzeć niż kupować nową kartę graficzną.
  5. K

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Ten już jakoś wygląda przynajmniej nie jest upośledzony. P.S Kiedy można się spodziewać premiery?
  6. K

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Dziękuje jak boga kocham.
  7. K

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Powiem wam chłopaki tyle - postaraliście się, przeczytałem wszystkie strony. Mam pytanko zmienialiście teksturę Jaskra? Strasznie drażni mnie ta jego podstawowa wersja, w dwójce wygląda 3 razy lepiej.
  8. K

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    W sumie fajny pomysł z tym Sihilem zamiast podstawowego mieczyka od Vesemira.
  9. K

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    A zmieniła się tekstura np. podstawowego miecza który dostawaliśmy od Vesemira?
  10. K

    Walka z upiornym psem

    Dobra skończmy lepiej temat bo jest duży off-top.
  11. K

    [mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

    Fajnie by było jakby były nowe bronie, bo tak łazić ze starymi trochę nuda. ;/
  12. K

    Walka z upiornym psem

    No dobra kodów nie ma ale są trainery. Niszczą tak że tworzą programy ułatwiające przejście gry co dla mnie jest bezsensowne. Po to się kupuje grę by ją przejść czysto. Chyba że jestem w innych czasach. ;/
  13. K

    Walka z upiornym psem

    Są kody w Wiedźminie? Nienawidzę takich ludzi którzy niszczą tą grę.
  14. K

    Krówka rusz się!

    A No to nie wiedziałem, no spoko. Dzięki
  15. K

    Krówka rusz się!

    Krówka rusz się! Witam, tym razem znalazłem temat ale nic mi nie wyjaśnili. A odkopywać nie chciałem. Otóż sprawa wygląda tak: Jestem z Mućką, praktycznie przed tym mostem do ołtarzu Pani Jeziora, tak może 2/3 kroki od mostu. No i mućka nie chce się ruszyć! Co mogło się stać? Próbowałem wczytać...
Top Bottom