Recent content by Kelebglin

+
  1. Kelebglin

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    @up No tak to nie działa, dla mnie świetna wiadomość, że dodatku nie będzie na rupieciach
  2. Kelebglin

    Wspólne oglądanie Cyberpunk: Edgerunners!

    4 lata na 1 sezonem anime, to za dużo czasu, coś tam po drodze musiało wyskoczyć. Specem nie jestem, ale kolejne serie można spokojnie ogarnąć w 2 lata. Sam serial super, czekam na więcej :)
  3. Kelebglin

    Aktualizacja Edgerunners (1.6) – lista zmian

    Pytanie za 100 ptk, sam już nie pamiętam. Czy obecnie w grze można znaleźć jakiekolwiek odniesienia do tego co się dzieje w serialu, postaci, wydarzeń itp. ?
  4. Kelebglin

    Cyberpunk 2077 — Nasza Obietnica Zapewnienia Jakości

    Hey, coś wiadomo, czy niebawem Redzi mają ogłosić jakiś nowy patch, dlc ? Cisza przed burzą :) ?
  5. Kelebglin

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    No mi też pobiera, coś ktoś wiadomo ? :)
  6. Kelebglin

    Aktualizacja 1.5 i ulepszenie dla konsol nowej generacji – lista zmian

    na PC fpsy znacznie spadły, też tak macie ?
  7. Kelebglin

    Dying Light

    No to wychodzi na to, że aż 2 lata im zajął downgrade :D
  8. Kelebglin

    Dying Light

    ja z powrotem wkleiłem langPL i działa, tylko PL... :D
  9. Kelebglin

    Dying Light

    działa wam dźwięk w DL2 ? bo dzisiaj odpaliłem i jest tylko muzyka.
  10. Kelebglin

    Dying Light

    nie działa link - przynajmniej mi
  11. Kelebglin

    Dying Light

    Abstrahując od samej gry w warstwie gameplayowej, bo jest super, ale żeby gra z taką grafiką zżerała cały ram w 3070 ? Słabo Jednakże ja mam nie mam z tym problemów, gram z rt i prawie wsio na maxa i jest ok. 60 fpsow w mieście
  12. Kelebglin

    Dying Light

    Ja kupiłem sobie i się świetnie bawię, bo nie oczekiwałem tego co było pokazywane na e3. Taka bida z grami, że warto kupić i wesprzeć naszych. Parkour świetny i obijanie zombiaków miodzio. Fabuła i questy to nie poziom wieśka 3 czy cp2077, ale nie ma dramatu. na max detalach mam 70-90 fpsów z...
  13. Kelebglin

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Bardziej niż na patcha czekam na anime. Dam 5 backsów, że będzie jak w przypadku Wieśka 3, gra odżyje :D
  14. Kelebglin

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Wiator mi też ciężko zrozumieć twoje myślowe wywody, żeby tutaj nikogo nie obrażać - są jakby na siłę, bez ładu i składu :)
  15. Kelebglin

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Dodam tylko do wypowiedzi Shavoda, że Redzi mają jeszcze duże pole do popisu, aby to usprawnić w dodatkach, czy w ewentualnej kontynuacji. Pomimo rozczarowania grą (niestety), grało mi się i gra przyjemnie i widzę, że w wielu aspektach można grę ulepszyć. Takie miasto nie może się zmarnować !
Top Bottom