Recent content by Keth

+
  1. K

    Pochwal się swoim V

    Pozwolę sobie zapytać tutaj o dwie kwestie związane z trybem foto, może ktoś też się z tym spotkał. Generalnie mam wrażenie, że tryb foto został w jakiś sposób ograniczony ostatnio: 1. Brakuje niektórych póz V - chociażby najbardziej standardowej, bezczynnej, kiedyś była jako defaultowa od razu...
  2. K

    Pochwal się swoim V

    Super temat, a tryb foto w grze jest jednym z lepszych ;) fotka z początków gry jeszcze u mnie.
  3. K

    Logitech MX Master 3 - nie wykrywa naciśnięcia rolki jako środkowego klawisza myszy

    Edycja tego xml pomogła, częściowo... Co prawda środkowy przycisk faktycznie zaczął działać, ale wysypała się możliwość zmiany DPI w Logitech Flow - nie pojawia się suwak do zmiany. Po przywróceniu do defaultu DPI można zmienić, ale znowu środkowy przycisk się wykrzaczył. Czyli jesteśmy w...
  4. K

    Logitech MX Master 3 - nie wykrywa naciśnięcia rolki jako środkowego klawisza myszy

    U mnie dokładnie to samo z MX Master 3. Odinstalowanie Logitech Option niestety nie wchodzi w grę. bo wtedy DPI powraca do defaultowego ustawienia, które jest tragicznie niskie i nie do użytku przy 1440p. Chyba, że jest do tego jakieś obejście, ale ja go nie znalazłem.
  5. K

    Mass Effect

    W sumie jest jeszcze remaster Hot Pursuit, który kosztuje 129zł i jest dostępny i na Origin, i na Steamie. Przy ME najbardziej cieszy fakt uwzględnienia (w końcu!) wszystkich DLCków.
  6. K

    Cyberpunk 2077 - Dyskusja ogólna

    Dzień dobry :) Wiadomo, czy informacja o dzisiejszej premierze trailera jest oficjalna?
  7. K

    Świętujemy 10. rocznicę serii gier o Wiedźminie!

    Rewelacyjny filmik :hatsoff:
  8. K

    Brodka wystąpi podczas „Video Game Show: Wiedźmin 3: Dziki Gon”

    Ech, wielka szkoda że nie zaśpiewała też Wilczej Zamieci.
  9. K

    Tajemnicza witryna

    Cole :)
  10. K

    Talia kart do gwinta Forum Wiedźmina

    W moim przypadku nie ma problemu :)
  11. K

    Krakowska inicjatywa

    Czwartek dla mnie ok, o ile tym razem będzie stolik na dłużej niż do 18, bo mógłbym być dopiero na ok 16.
  12. K

    Komiksy

    Cieszy Flashpoint w DC Deluxe. I brakuje Bombshells, chętnie bym go przeczytał, ale wolę jednak polskie wydanie :P
  13. K

    Komiksy

    Kolejne plany wydawnicze Egmontu: http://www.batcave.com.pl/2016/04/egmont-dc-comics-na-caly-rok-2016/ Tylko dlaczego Endgame dopiero w grudniu? :/
  14. K

    Krakowska inicjatywa

    Raz były dwie :P
  15. K

    Krakowska inicjatywa

    Czwartek dla mnie odpada, pt ok, ale dopiero koło 16 bym mógł być.
Top Bottom