Recent content by Kgmleko

+
  1. Kgmleko

    Wiedźmińskie pudełko

    Hej fajny pomysł Panowie z tą pozytywką, wszystko jest do zrobienia:) Co do pudełeczek wrzucę po weekendzie jak się wyrobię, pudełko na płytę CD:) To na pewno byłby świetny dodatek do różnego rodzaju edycji kolekcjonerskich itp.
  2. Kgmleko

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Teraz jest gucio:)))
  3. Kgmleko

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Dokładnie, wbrew pozorom to nie są wybitni scenarzyści, solidni, ale bez iskry geniuszu. Martin przez pierwsze sezony mocno angażował się w produkcje, sam napisał scenariusze do kilku odcinków i brak jego osoby widać w tej chwili jak na dłoni, tym bardziej że GoT nic nie stracił z jakości od...
  4. Kgmleko

    Wiedźmińskie pudełko

    Hej wszystkim, Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie jest to żadna oferta reklamowa itp. zależy mi tylko na opinii graczy. A mianowicie, co myślicie o takim gadżecie, jak ręcznie malowane (w motywy z Wiedźmina lub nadchodzącego Cyberpunka) drewniane pudełko np. na płytę CD, talię do Gwinta lub...
  5. Kgmleko

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Dokładnie Bitwa bękartów była świetna, oddawała chaos bitewny, a przy tym była bardzo spójna dla widza. Nawet laik połapał się co i jak. Bitwa o Czarny Zamek podobnie z jednej strony akcja na Murze, z drugiej w samym zamku i wszystko świetnie pokazane, oglądałem z zapartym tchem. Natomiast bitwa...
  6. Kgmleko

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Ja jakoś przebrnąłem, ale wiele osób pewnie nie, a szkoda bo tekst bardzo ciekawy:) Pozdrawiam
  7. Kgmleko

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Jak chcesz pisać dużo tekstu w jednym poście to postaraj się użyć myślników i ogólnie poukładać to przystępnie dla oka:)
  8. Kgmleko

    Uniwersum "Pieśni Lodu i Ognia" ("A Song of Ice and Fire") / "Game of Thrones" [HBO]

    Dopóki Martin pilnował scenariusza, a HBO miało podkładkę pod niego w postaci książek było bardzo dobrze. Nowy sezon ma świetne efekty, wspaniałe stroje, lokacje, dobrą grę aktorską, ale jego niespójny, skaczący i często bezsensowny scenariusz psuje cały efekt. Praktycznie każdy odcinek irytuje...
  9. Kgmleko

    To co, pohandlujemy?

    Ok, dzięki. Jak będę już mógł zakładać tematy to przerzucę:)
  10. Kgmleko

    To co, pohandlujemy?

    Hej wszystkim, Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że nie jest to żadna oferta reklamowa itp. zależy mi tylko na opinii graczy. A mianowicie, co myślicie o takim gadżecie, jak ręcznie malowane (w motywy z Wiedźmina) drewniane pudełko np. na płytę CD, talię do Gwinta lub po prostu na użytek własny...
Top Bottom