Recent content by Kirasjer194

+
  1. K

    SkomegaLUL LIPPY

    Hej, aktualnie jestem na 1 i też sporo graczy tego Skelige gra. Najłatwiej przeciwko temu gra mi się nilfgardem na hochsztaplerze i przesuwającym się ST. Takie karty jak Magiczny wstrząs, sirocco czy nawet wiewiórka są dobrymi kartami i są dobre na innych przeciwników. Grając przeciwko lippi...
  2. K

    SkomegaLUL LIPPY

    Mam nadzieję, że twórcy nie będą słuchać ciągłych narzekaczy. Kiedy jakaś talia jest często grana to bardzo łatwo ułożyć coś żeby ją kontrolować + wiadomo czego się spodziewać. Na Skelige lippy i potwory wija to obecnie najłatwiejsze zwycięstwa w rankedach. Pomyślcie czasem trochę samodzielnie :)
  3. K

    Brak odgłosów zagranai kart

    Witajcie. Mam poważny problem z działaniem gry. Otóż gdy zagrywam jakąkolwiek kartę, słychać tylko dźwięk tła, bez dialogu czy okrzyku jaki jest do karty przypisany. reinstalacja nie pomogła, w opcjach głośność dialogów, efektów i muzyki ustawiona na 10. Przez pewien czas myślałem, że to...
  4. K

    Aktualizacja 4.1 — pełna lista zmian

    Straceniec robiący 7 pkt. za 4 prowizji nadal bez nerfa. :/ Na 2 witrażu trudno spotkać inny deck jak tylko krasnale i zniewolenie. GG dla wszystkich grających czymś innym :)
  5. K

    4.0.2 - Propozycję i rażące błędy.

    Przepraszam, czy ja coś przeoczyłem, ale przy rozmieszczeniu, karty nie wydają, żadnych odgłosów i nie wygłaszają swoich krótkich tekstów. Usunęli je z gry czy mam jakiś błąd.
  6. K

    Dowódcy po aktualizacji 4.0 - moje opinie.

    Głos rozsądku, który jednak nie interesuje twórców gwinta :( Jak zawsze przy wprowadzaniu nowych dowódców był efekt wow, to przy Radowidzie było wielkie MEH... Nowa skórka, kupujcie skórki, winyj, wincyj skórek.
  7. K

    Omówienie aktualizacji 3.2

    Totalnie mnie nie przekonuje to co planują z umiejętnościami dowódców. Nie wiem czy doczekamy się jakiejkolwiek stabilizacji w gwincie bo ilość nerfów i buffów poraża.
  8. K

    Aktualizacja 3.2 — pełna lista zmian

    Mają najlepsze arty kart ze wszystkich karcianek, a na siłę wciskają wszędzie te tandetne modele 3D.
  9. K

    GWENT Homecoming — co czeka GWINTA w przyszłości

    Mi się założenia frakcji podobają. Ale myśląc o przyszłości to kolejni dowódcy Syndykatu będą raczej wymyślenie na potrzeby gwinta. Ewentualnie może jeszcze dojść jako lider Vimme Vivaldi i Chapelle.
  10. K

    Omówienie planów na przyszłość GWINTA!

    Myślę, że nowa frakcja powinna korzystać z książkowego uniwersum. Dlatego Zerikkania, Ofir odpadają. Problem w tym, że w książkach mamy głównie bardzo dobrze opisane królestwa północy. Rdzeń KP to 4 największe domeny - Aedirn, Kaedwen, Temeria i Redania. Kovir i Poviss na pewno jest najbardziej...
  11. K

    Omówienie aktualizacji 29.04.2019

    Ta tawerniana plansza to niezły sztos :)
  12. K

    Omówienie aktualizacji 29.04.2019

    Mam wrażenie, że ta zdolność Eredina by dużo bardziej pasował do Lidera KP. Z potworami ma 0 synergii.
  13. K

    Omówienie aktualizacji 29.04.2019

    Likwidacja odkrywki nilfgardu. Królestwa Północy duży buff. Zmiana zasad coin flipa. Eredin teraz daje 2X +2 i tarcza.
  14. K

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    Powinna być większa różnica wizualna między zagraniem golda, a zwykłego brązowego pachołka (wiedźmin 3). Dowódcy w 3D obecnie wyglądają mało majestatycznie jak na przywódców armii.
  15. K

    Publiczna Beta GWINTA startuje 24 maja!

    Ja mam dziś 2 zmianę :( Mam nadzieję że o 13 będzie już można grać.
Top Bottom