Recent content by KNXtz

+
  1. K

    Gorilla Arms - opóźnione ciosy kończące. Też tak macie ?

    Czy ktoś używa tutaj gorylich pięści i jest w stanie odpowiedzieć, czy teraz trudniej jest uruchomić nimi ciosy kończące ? Ja dopiero co zacząłem używać i zauważyłem, że używająć np. Mantis Blades czy innych wszczepów lub broni, duzo łatwiej pojawiają się ciosy kończące. Kiedy oglądam jakieś...
  2. K

    Aktualizacja 2.1

    Skąd wiesz, że akurat metro ma coś wspónego z twoimi problemami ? Nie tylko metro zostało dodane. Dobrze, że nowe rzeczy się pojawiły. Teraz trzeba to oszlifować. Problemów jest więcej. Pracownicy mieli przerwę świąteczną, więc pewnie dopiero po świętach ruszyły poważne prace nad patchem...
  3. K

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Dla tych którzy czekają na aktualizacje. Na SteamDB zaktualizowano poprawke 7 godzin temu. Miejmy nadzieje, że najpóźniej w następnym tygodniu uda się wypuścić patch. Najchętniej widziałbym go jeszcze w tym. Nie mogę się doczekać aż zacznę grę moim melee buildem.
  4. K

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Jednak gra jest bardzo zbugowana na ten moment. Gram na XSX. Napisałem, że zaprzestaje przechodzenia Cyberpunka, dopóki nie zostaną naprawione finishery, ale okazuje się, że nawet swobodna rozgrywka nie ma sensu, ponieważ Cyberpunk działa coraz gorzej. Na XSX coraz bardziej zwalnia i wszystko...
  5. K

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Mam nadzieje, że na konsolach też poprawi się troszkę wydajność wraz z najbliższym patchem, chociaż szczerze powiedziawszy to gra chyba nigdy na konsolach nie wyglądała lepiej niż teraz. Klatki najbardziej spadają na rondzie w okolicy siedziby Arasaki, ale nie jest to jakiś tragiczny spadek. Do...
  6. K

    Aktualizacja 2.1

    Naprawdę szkoda, że gangi atakują nas jedynie po wyborach w kilku misjach. Możliwość mierzenia się z nimi podczas swobodnej jazdy samochodem w Night City, to był jeden z najlepszych momentów w grze dla mnie od dawna. Grę prawie 4 raz przeszedłem przed patchem, więc ataki nawarstwiły się i dało...
  7. K

    Aktualizacja 2.1 — Lista zmian

    Dodanie gangów, które co jakiś czas atakują nas w mieście lub walczą między sobą jest moim zdaniem fenomenalne. Dodaje to mnóstwo unikalnych momentów do gry. Mam nadzieje, że te dynamiczne eventy są nieskończone bo zabawy jest przy tym co nie miara. Wreszcie nie trzeba zaczynać z NCPD by porobić...
  8. K

    Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

    Poważny błąd psujący rozgrywkę obecnie, to policyjne wieżyczki, które bez powodu strzelają do graczy w każym zakątku miasta, dając non stop jedną gwiazdkę z niczego. Nie jestem jedyną osobą, która ma ten problem i nie da sie tego naprawić w żaden sposób oprócz zaczęcia gry od nowa. Błąd...
  9. K

    Nowe samochody w grze. Pytanie - prosze o pomoc.

    Witam. Mam pytanie odnośnie samochodów poruszających się po ulicach. Czy w aktualizacji 2.0 pojawiają się na ulicach nowe pojazdy, czy dopiero po instalacji Phantom Liberty ? Pytam ponieważ na filmach u ludzi testujących aktualizację 2.0, widzę nowe pojazdy z traileru Phatom Liberty, które krążą...
  10. K

    Sugestia - automatyczne włączanie radia w grze.

    Witam. Mam już rozegrane ponad 500 godzin w Cyberpunku i muszę powiedzieć, że gra niestety nie zachęca nas do słuchania radia. Wydaje mi się, że po wejściu do jakiegokolwiek pojazdu, automatycznie powinno odpalać się radio, w końcu soundtrack jest potężny i miło posłuchać Mike'a. Tymczasem po...
  11. K

    Textures disappear after 1.3 patch like never before. Screenshots.

    Maybe ? It looked way better before patch. Im waiting for next-gen. Have here PC Medium/low settings vs XSX comparison. Its almost in the river wow.
  12. K

    Textures disappear after 1.3 patch like never before. Screenshots.

    Is this normal on series X right now ? Can someone tell me ? Clearing memory cache, reinstall and new save dont change anything. Its looks so bad...
  13. K

    FPS issues. Game drops fps until reload save. Xbox Series X

    I'll reboot console. I found another topic in PS5 section and it happens even on PC someone said. Problem with game memory or something. So it doesnt make sense to reinstall. Its not often but i had it 5 times or more after new patches. Thanks for help.
  14. K

    FPS issues. Game drops fps until reload save. Xbox Series X

    Something is wrong with performance mod on XSX. I started new game, fresh save. Game try hard to keep 60fps and i understand it but sometimes when we drive and change radio stations or just in random moments, game starts to drops FPS in places where usually keep 60fps. Its not massive drops, but...
  15. K

    Cyberpunk wersje na XBOX'a

    Wszystko fajnie, dużo poprawek w patchu 1.2, ale wypadałoby się teraz wziąc za XBOX'a, bo optymalizacja tam jest koszmarna i nikt z tym nic nie robi. Nawet na XSX gra gubi klatki wzgledem PS5 i ma wiele bugów graficznych co jest smieszne, patrzac na to jakie tam sa podzespoly. Rozumiem, że...
Top Bottom