Recent content by kocis1524

+
  1. K

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    No a więc miałem dobre przeczucia. 4 krotne ściąganie z serwera sciagnij.pl nic nie dawało. Ściągnąłem z torrenta i aktualizacja działa. Więc jak ktoś ma problemy z patchem to polecam torrent.
  2. K

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    Dziwi mnie że takie rzeczy jak instalowanie na różnych konfiguracjach sprzętowych nie były przetestowane przed wydaniem tego patcha. Ja ściągam jeszcze patcha z torrenta może ten będzie dobry, bo podczas ściągania Flashgetem co kilka minut przerywało połączenie więc możliwe że to wina tego jest.
  3. K

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    Który, 4 już raz ?Odinstalowanie antywirusa też nic nie dało. Widzę że patch nie został dostatecznie sprawdzony i widocznie gryzie się z czymś. Bo sam już nie wiem co to jest :/
  4. K

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    A czy ktoś mi w końcu powie ile razy mam jeszcze ściągać tego patcha żeby w końcu działało.Za każdym razem ten sam błąd:>SetupNew\setup.cpp (138)PAPP:PVENDOR:PGUID:$@Windows XP Service Pack 2 (2600) IE 6.0.2900.2180Wyłączyłem wszystkie programy łącznie z antywirusem. Ktoś pisze że trzeba...
  5. K

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Hmm 19,90 to ie aż tak dużo chociaż według mnie powinno byc za darmo dla tych którzy kupili wcześniej ;)Ale trzeba pewnie doliczyć koszty wysyłki więc wyjdzie trochę więcej. Zobaczę ile będzie ważyć cały plik.
  6. K

    Termin premiery Wiedźmina Edycji Rozszerzonej

    Ciekawe w jaki sposób będzie to zrobione odnośnie gry. Pewnie będzie jakiś duuuży patch albo cały obraz gry do ściągnięcia. Jeśli ta druga opcja to lepszy byłby jakiś torrent, bo nie każdy ma takie super szybkie łącza żeby to ściągnąć za jednym razem.
  7. K

    D'jinni - znalezione błędy/bugi

    NIe wiem może tu mi ktoś odpowie. Próbowałem juz wszystkiego, łącznie z re instalacją Wiedźmina. Gdy dochodzi do momentu gdy muszę dodać wszystkie pliki do modułu występuje problem. Niby pisze na dole że dany plik został dodany a w Module Explorer żadne pliki mi się nie wyświetlają. Nie wiem...
  8. K

    D'jinni - znalezione błędy/bugi

    Znajdź ten plik glodaldlgflags i po prostu dodaj w nim kolejny wiersz i tam wpisz herszt_zabity. Wszystko będzie działać.
  9. K

    D'jinni - PODRĘCZNIK

    Ja tam takowych nie miałem. A jak już były to puste i bez żadnych plików. Dopiero bo wypakowaniu plików key pojawiły się foldery z nazwami rozszerzeń w folderze Data w których są wszystkie pliki. Ale i tak to zapewne nie jest wina tego bo którykolwiek plik chciałbym dodać to i tak nie wyświetla...
  10. K

    D'jinni - PODRĘCZNIK

    Kilkukrotny restart D'jinniego też nic nie daje :/ Sam juz nie wiem. Zostawiam to do jutra ;P
  11. K

    D'jinni - PODRĘCZNIK

    Hmm Jak trzeba dodawac wszystkie pliki stworzone do modułu to niby wszystko fajnie fajnie w Aurora log pisze że plik został dodany ale gdy przechodzę do Module Explorer to nie ma tam żadnych nowych plików. Wydaje mi się że jest to wina tego że podczas tworzenia modu z podręcznika po drodze...
  12. K

    D'jinni - PODRĘCZNIK

    Na pewno nie. Poradnik jest świetnie napisany i można nawet powiedzieć że zbyt prosto. Jesteśmy cały czas prowadzeni za rączkę więc jest spoko. Przydałoby się tylko kilka poprawek odnośnie nowej wersji. A tak jeszcze z innej beczki to podczas tworzenia dialogu to trzeba utworzyć plik 2DA z...
  13. K

    Problemy z lokacjami

    NIe koniecznie 3dmax o czym byłą mowa w tym wątku http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=11921.0
  14. K

    D'jinni - PODRĘCZNIK

    Odnośnie postu wyżej to bardzo ciekawe ;P U mnie jest taki problem że wilkowi trzeba dać Natural_weapon, niestety nigdzie nie ma czegoś takiego. Może po polsku nazywa się to inaczej. Sam nie wiem. Może po prostu mam zostawić wszystkie pola inventory puste?
  15. K

    D'jinni - PODRĘCZNIK

    Pochodnia jest na pewno w folderze Other. Wiem bo tez jej szukałem. W ogóle w poradniku przedmioty sa lepiej pogrupowane. A u mnie jest znów taki problem. Pisze że trzeba zapisać Józka do folderu Commoners. Ale niestety ja mam tam tylko Foldery NPC i Monsters. Jak zapisze do NPC to sie chyba nic...
Top Bottom