Recent content by kogut

+
  1. K

    Powitanie (oraz pytania odnośnie wydania Djinniego)

    Cóż za zapał, no-no. Przyznam się szczerze, że aż przeczytałem większość postów w tym dziale, przyjemnie się patrzyło na to, że ktoś doda mi jakieś elementy w fabule, gdy wreszcie zacznę pogrywać w Wieśka. Sam chętnie zajmę się czymś w wakacje, ale mam pytanie: czy do D`jinniego zostanie dodana...
  2. K

    Coś się kończy, coś się zaczyna...

    Ech... dzięki wszystkim, adminom, modom, użytkownikom, z którymi miałem okazję się poznać, porozmawiać, posprzeczać, a nawet spotkać :). Serdecznie pozdrawiam i będę miło wspominać całą Sektę Wiedźmińską.W Wiedźmina pogram nieprędko - Edycja Kolekcjonerska już idzie, ale zanim kupię porządny...
  3. K

    Klony

    Jeśli idzie o tego pana z dzwonkiem, to on mi na kupca wygląda. Faktycznie, zamożnego, ale nie aż tak, żeby w najlepszym stroju babrać się w mięsiwie.
  4. K

    Wiedźmin - niezależny od gry soundtrack - już w październiku!

    Czepiałem się o to na fan-site`ach, przyczepię się i tu. Jaki, przepraszam bardzo, "soundtrack"? Jakie poparcie w semantyce ma użycie tego słowa? Potem ludzie wypytują, czy w grze wystąpią gitary, growl albo dający po uszach bit. I po co to?
  5. K

    Konkurs witcher.phx.pl dobiega końca.

    Wysyłacie może jakieś potwierdzenia odbioru prac? Wolałbym mieć pewność, że moja doszła ;-).
  6. K

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Nikt nie mówi, że ukatrupiony wiedźmin nie podlega prawom fizyki (choć może któryś z eventowiczów pamięta, co się działo po śmierci Geralta?).
  7. K

    Zapowiedzi, recenzje

    Caridorowi nie chodziło o brak trailera, tylko brak uwzględnienia Wiedźmina w zestawieniu serwisu Game (nomen omen) Trailers.Pan Madej był w USA na "tym pseudo E3" właśnie.
  8. K

    Zostań testerem Wiedźmina.

    To zależy. Dla mnie np. byłaby to wielka frajda, bo mógłbym się przyjrzeć produkcji gier "od środka". Fakt, że w późnej fazie, ale zawsze.Ale z językami zawsze byłem na bakier, a rozumiem, że umiejętności językowe są wymagane także do wyłapywania błędów w tłumaczeniu? Cz chodzi tu po prostu o...
  9. K

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Aha. Czyli tłumacząc coś na swój język, jest się automatycznie popieprzonym?Poza tym hexer był gdzieś użyty przez Sapkowskiego jako tłumaczenie słowa "wiedźmin" na angielski, ale to już taka anegdotka...W Czechach z kolei jest Zaklinac.
  10. K

    Wiedźmińska Impreza

    Co było najtrudniejszym etapem produkcji? Faza projektowania, programowania, a może były jakieś "ciekawe" błędy, z którymi ciężko się było uporać?Co po "Wiedźminie"? Dodatek, sequel, coś z zupełnie innej bajki?
  11. K

    Gry na których się wychowaliście

    Pewnie, doskonała platformówka.Żadna później nie sprawiła mi tyle radości.No, oże poza Raymanem 3 w polskiej wersji ;).
  12. K

    Skład Edycji kolekcjonerskiej

    Ja obstawiam kufel z klapą :D
  13. K

    Gry na których się wychowaliście

    A tam, czepiasz się :).
  14. K

    Nowy utwór muzyczny z Wiedźmina

    Proponuję coś zrobić z tym konwertowaniem linków ze strony na phpBB.Utwór oczywiście bardzo fajny, można sobie porównać, jak brzmi bez SFX.Czy poza tym nie był przerabiany?
  15. K

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Przydałby się większy kontrast dla napisów takich jak "brak nowych prywatnych wiadomości" (ale to jeszcze pół biedy) czy pytań w ankietach.
Top Bottom