Recent content by kruku

+
  1. K

    D'jinni - PODRĘCZNIK

    Obacz sobie "mini-poradnik" Entom'a na 5-tej stronie tego tematu. Z początku sam byłem do niego sceptycznie nastawiony, ale spróbowałem i działa !!!
  2. K

    [mod] Jak grać Vesemirem,Eskelem lub Azarem Javedem

    hehe, jak zainstalowałem moda, żeby grać Vesemirem, to nie Geralt się w niego zmienił, ale Vesemir w Geralta. I miałem dwóch Geraltów w bawełnianej koszuli :D:D
  3. K

    D'jinni - PODRĘCZNIK

    Bardzo bym chciał, żeby ktoś, kto już "przebrnął" przez podręcznik, wypisał wszystkie pliki, o które trzeba się było samemu "postarać". Myślę, że bardzo ułatwiło by to życie początkującym modderom (w tym mi :D) . Coś w stylu tabelki: "nazwa pliku | skąd go wypakować / ekstraktować | w ktorym...
  4. K

    D'jinni - PODRĘCZNIK

    He, he !Przydałby się podręcznik: "jak przejść przez djinni_podrecznik_pl"Ale w sumie jeśli ktoś nie potrafi sam sobie poradzic z takimi problemami jak niewiadome położenie kilu plików, i niejasność kilku funkcji edytora, nie będzie raczej naprawdę dobrym modderem, gdyż myślę, że oni muszą...
  5. K

    D'jinni - PODRĘCZNIK

    Potrzebna nam tutaj odpowiedź kogoś kompetentego. Myślę że REDzi są nam "winni" wyjaśnienie, dostarczając, niekoniecznie ze swojej winy, poradnik nieodpowiadający "realiom" edytora, i plików do niego dostarczonych.
  6. K

    D'jinni - PODRĘCZNIK

    Oprócz tego jak mi się zdaje, powinniśmy otrzymać jeszcze pliki efektów specjalnych i ogólnie kilka dodatkowych folderów z plikamiCzekanm a rychłe wyjaśnienie sprawyPozdrawiam
  7. K

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Właśnie sprawdziłem - te pliki są zawarte w modzie cena neutralności i należy je z tamtąd "ekstraktować" - jednak trzeba to robićpojedyńczo, co jest dość uciążliwePozdrawiamPrzepraszam - pomyłka - to wprawdzie plik "regg31_m1" ale o rozszerzeniu 2da, a nie bmp :P
  8. K

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    Mam pytanie:W poradniku do d'jinni'ego jest rozpisana struktura folderu data gdzie stoi jak byk \"Data\2DA\"NIe mogę znaleźć tego folderu - wielorotnie przeinstalowywałem grę i d'jinni'egoPodobnie w poradniku jest napisane, że w folderze "\Data\Meshes\g31\" powinien znajdowac się plik...
  9. K

    Więcej D'jinniego!

    Pomożemy!!!Już zacząłem naukę edytora, mam nadzeję że za kila tygodni o ile kreatywność dopisze, coś uda się zmajstrować :DPozdrawiam
  10. K

    Stwórz nowe legendy z Edytorem Przygód do gry Wiedźmin!

    NARESZCIE!!!! JEEEEE - już myślałem że nigdy nie wyjdzie :PP
  11. K

    Głosuj na wiedźmina!

    Dołączam do głosowania - najlepsza metoda to zaznaczyć np. w Operze "Nie akceptuj ciasteczek", jak mówi Dorwall...
  12. K

    Rozszerzenia

    Przede wszystkim:WIĘCEJ CIOSÓW - sądzę, że da się coś z tym zrobić, a wiedźmin to przede wszystkim wojownikFajnie by było, gdyby poszeczególne sekwencje były reprezentowane np przez 3-5 ciosów, które to wybierane by były losowo podczas każdej sekwencji - nie wiem, czy wyraziełem się jasno ?
  13. K

    Jaki jezyk programowania

    Ahhhh - wspaniała wiadomość , dzięki :D To było to czego mi trzeba. ;)
  14. K

    Jaki jezyk programowania

    Nie chodzi o naukę - chodzi o przebrnięcie :D A da radę bez znajomosci / umiejętności programowania ? Ktoś coś mówił o specjalizacjach...
  15. K

    Jaki jezyk programowania

    Mam pytanie - jaka czesc "programu nauczania" na studiach informatycznych poswiecona jest programowaniu? Bo chcialbym wybrac sie na takie studia, a do programowanania brakuje mi "tego czegoś" - nie najlepiej mi idzie, słabo rozumiem i wolno myślę. Z matmą i fizyką nie mam żadnych problemów (2...
Top Bottom