Recent content by Kurikara91

+
  1. Kurikara91

    Aktualizacja 10.10 – lista zmian

    Blokada – zmieniono nazwę na Gościnność Toussaintczyków {...] Oj, będzie jej brakować :sad: Zmiany są na plus, a samo wydarzenie Saovine zapowiada się super:cool:
  2. Kurikara91

    Arena ewoluuje!

    Świetna wiadomość! Jestem ciekaw jak tryb draftu będzie wyglądać na tle innych karcianek :think: Czy bardziej coś w stronę MTG / Legends of Runeterra, czy też coś zupełnie nowego.
  3. Kurikara91

    Bibeloty/Rewersy itp. A kwestia Nowych Graczy.

    No uczą się. Również jedni z nieliczych odważyli się też zrebootować karciankę i wyjść na prostą. Mam tylko nadzieję, że za rok wrócą bibeloty z tego roku (szczurołaka) w sklepie tak jak do tej pory bibeloty roku dzika.
  4. Kurikara91

    GWINT - twórczość fanów

    Zapraszamy na poradnik do Trybu Sezonowego!
  5. Kurikara91

    GWINT - twórczość fanów

    Razem z Veruisem przedstawiamy nasz pierwszy, duży poradnik - Przewodnik po frakcjach i ich umiejętnościach w Gwincie. Jeśli jesteś początkującym, bądź powracającym graczem Gwinta (a może i nawet przymierzasz się do zaczęcia grać wraz z premierą wersji iOS) i przytłacza Cię natłok informacji...
  6. Kurikara91

    Hola, wędrowcze! Jak cię zwą?

    Kxrekorikus
  7. Kurikara91

    So how much have you spent on Gwent?

    Way too much :( At least 300 kegs... but Gwent is Gwent <3 10/10 would spend again, no regrets.
  8. Kurikara91

    [TYLKO LINKI] GWINT w mediach

    Podsumowanie Tygodnia #2 https://www.facebook.com/notes/kxrekorikus/gwint-podsumowanie-tygodnia-2/312038115941011/
  9. Kurikara91

    [TYLKO LINKI] GWINT w mediach

    Witam! Nazywam się Kxrekorikus (w skrócie Kxr :) ) i wskrzeszam moją starą serię związaną z Wiedźmińską Karcianką, którą zacząłem kiedyś na samym początku zamkniętej bety - Przegląd Prasy, czyli cotygodniowe zestawienie newsów, zagranicznych artykułów jak i filmów na temat Gwinta. Dla...
  10. Kurikara91

    Karty na stół! czyli wspólne granie

    Z chęcią zagram kilka rundek :) wróciłem po 2-3 miesięcznej nieobecności i nadrabiam zaległości ^^
  11. Kurikara91

    GWINT DOSTĘPNY W SKLEPIE WINDOWS 10

    Jest napisane w Gwintowym FAQ, że tak jest i będzie. Nie jest to zależne od CD Projektu a samych platform.
  12. Kurikara91

    Bazowa czy podstawowa

    Wydaje mi się, że zostało to zmienione w tej aktualizacji. BPP to był jeden z łatwiejszych ale i silniejszych do grania decków w poprzedniej mecie. Prawdopodobnie opis wymaga poprawy (jak i kilku innych kart) :)
  13. Kurikara91

    [Opinie] Cesarstwo Nilfgaardu

    No Title Nilfgaard jest świetny :) Nie jest jakoś mega przegięty ale jest zarówno dość silny jak i bardzo przyjemny do grania. Póki co pobawiłem się w odkrywanie kart, tu jeszcze trzeba trochę poprawek jak i kart, bo deck nie jest najsilniejszy oraz w synergie ze szpiegami. Na chwilę obecną z...
  14. Kurikara91

    Pomoc w tworzeniu talii Skellige

    No Title Obecnie gram dekciem opartym o wskrzeszanie z Cerys. Nie jestem jakoś wysoko w rankingu, jednak wyniki mam dość dobre :) Problem sprawiają mi Potwory na pożeraniu oraz Skellige na osłabianiu.
Top Bottom