Recent content by lambert1234

+
  1. L

    Outra - domysły , rozważania

    może to nie musi być jakiś szczególny znak tylko np. znak rzemieslniczy kowala - zabójca mógł kupić karwasze pół godziny wcześniej z przeceny na targu
  2. L

    W2 - pytania do CDProjekt Red

    Nie odpowiedzą, ale mam nadzieję, że choćby wzmianka o Ciri w grze będzie, bo inaczej byłoby to żenujące.
  3. L

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Jeśli chodzi o Piekarę - faktycznie przeczytałem w warszawskim trafficu ze 20 stron tej nowej książki o Mordimerze i nie wzięła mnie tak, jak Płomień i krzyż. Toteż z niecierpliwością czekam na następny tom z tej serii.
  4. L

    Muzyka bez granic, czyli wszystko, czego słuchasz

    http://www.youtube.com/watch?v=sdjTLCEf50cDla tych, co lubią naszą starą kulturę.
  5. L

    CD Projekt RED rekrutuje!

    nie słyszałeś, że za kilka lat to ma być koniec świata?
  6. L

    Magister a profesor

    http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Profesorproszę, do przeczytania dobre wejście
  7. L

    Mapa świata - pytania, informacje, szkice

    Nie no jeszcze chyba długo przed nami i w ogóle przed grą Wiedźmin powstała tzw. mapa polska http://www.sapkowski.pl/modules.php?op=modload&name=Companion&file=index&func=mapaflash z granicami - jak na niej widać niektóre granice państwa Północy zostały źle ukazane - dyskusyjne jest...
  8. L

    Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

    Wiesz, może mimo zapowiedzi wzorują się dalej na filmie z Żebrowskim, bo ten z drugiej części jest do niego znacznie bardziej podobny, niż w jedynce. Moim zdaniem ten z podstawy był lepszy (może trochę za bardzo w stylu amanta), ale twórcy nie powinni go aż tak zmieniać. Zwłaszcza fryzury.
  9. L

    Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

    kręcą się tylko po zagranicznych targach, dają informacje komu popadnie, a rodakom nic pierwsi nie powiedzą. filmik nakręcony po cichaczu - niestety osada wygląda mi raczej na temerską, bo strażnicy mieli temerskie lilie na tunikach, co staje w opozycji do wczesniejszego filmiku, gdzie akacja...
  10. L

    Mapa świata - pytania, informacje, szkice

    Och 8) pamiętam - złote czasy - nadal jestem dumny z tej eskapady do CD Projekt celem wyciągnięcia danych o Gwendeith
  11. L

    Gry komputerowe

    hm... to ja w takim razie wolę wydać pieniądze na książki historyczne, literatuę piękną i kino - w końcu kultura ważniejsza, niż rozrywka.
  12. L

    Gry komputerowe

    Dragon Age pójdzie z 1 GB RAM i GeForce 7600?
  13. L

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Zostaw mnie w spokoju! - ja już mam przyjaciół - więcej ich nie potrzebuję (przyjaźń wszak kosztuje). Poza tym nie przejdę na ciemną stronę mocy.
  14. L

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Ech... no i mówiłem, że będzie bałagan i to już po paru minutach.
Top Bottom