Recent content by landrynka

+
  1. L

    Ulubione cytaty z Wiedźmina

    'A kwiaty są dla mnie.'coś więcej, śmierć do Geralta'Jestem czarodziejką. Czarodziejki są złośliwe i bezczelne.'krew elfów, ciri do Yen"Jaskier dzielił atrakcyjne kobiety, w tej liczbie i czarodziejki, na przemiłe, miłe, niemiłe i bardzo niemiłe. Przemiłe na propozycję pójścia do łóżka reagowały...
  2. L

    Wiedźmiński Quiz III

    Tir na Lia. niech ktos zada za mnie jakby co, bo ide spać.
  3. L

    Wiedźmiński Quiz

    chodziło o moment z chrztu ognia w którym wymieniał odpowiednie sytuacje, ale... niech będzie. punkt
  4. L

    Wiedźmiński Quiz

    193 - koziiik150 - Marqson147 - Wallace120 - Clancys101 - Aran,65 - KettleofCreyden56 - Elwer, tehcrash51 - Pono jr, Sam Fisher41 - SBK734 - Vaarel27 - Maciekw26 - Undomiel9, S@LI23 - krakers,21 - Kurak, Shwaq,18 - mBartek15 - WujDans, Morwen, juve-fan-sebek14 - Pan VIk, Włooczykij,13 - Arim...
  5. L

    Wiedźmiński Quiz

    bez i agrest
  6. L

    Wiedźmiński Quiz

    czarny, las to będzie caed.zadajesz
  7. L

    Wiedźmiński Quiz

    192 - koziiik150 - Marqson147 - Wallace120 - Clancys101 - Aran,65 - KettleofCreyden56 - Elwer, tehcrash51 - Pono jr, Sam Fisher41 - SBK734 - Vaarel27 - Maciekw26 - Undomiel9, S@LI23 - krakers,21 - Kurak, Shwaq,18 - mBartek15 - WujDans, Morwen, juve-fan-sebek14 - Pan VIk, Włooczykij,13 - Arim...
  8. L

    Wiedźmiński Quiz

    od kiedy zaczął nosić włosy do ramion i okazjonalnie je prostować
  9. L

    Galeria.

    Ellythariel: to był przykład taki. obrazowy.
  10. L

    Nawiązania do pop-kultury i nie tylko ;-)

    A ja znalazłam kiedyś gdzieś w necie odpowiednik Melitele, bogini o trzech obliczach, dziewicy, matki i starej kobiety.
  11. L

    My forumowicze

    oj nie wiem czy w ogóle z tego coś będzie. na razie nie mam czasu, muszę kombinować, żeby wyrobić się z tymi kilkunastoma pracami, bo mnie jeszcze krajowy fundusz NRD nie weźmie.
  12. L

    My forumowicze

    Na forum jestem od jakiegoś czasu. mam 15 lat i jestem zaprzeczeniem wszelkich stereotypów.interesuję się wieloma rzeczami. głównie genetyką, chemią organiczną, szeroko pojętą biologią, jazdą konną i modelarstwem. no i oczywiście maluję. głównie akrylami na płótnie, ale różne rzeczy się...
  13. L

    Wiedźmiński Quiz

    po schodach
  14. L

    W jaki sposób Geralt powrócił do żywych...-dyskusja

    A skąd on tą starszą krew wytrzasnął? przecież był dzieckiem jakiejś wieśniaczki :o
  15. L

    Wiedźmiński Quiz

    ups :-[ to przepraszamKozik zadajesz :)
Top Bottom