Recent content by laszlo170

+
  1. L

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Sprawdziłem na komputerze, również jest ten sam komunikat. Nie można połączyć się z serwerami GOG.com.
  2. L

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Dziś mam komunikat po uruchomieniu gry na Androidzie, że ta wersja gry nie jest obsługiwana. Nie widzę żadnej aktualizacji w sklepie play. Jak rozwiązać ten problem?
  3. L

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Mam pytanie karta Jakub Cudowne Dziecko nie ulega przemianie w trzeciej rundzie, jak również inne karty z innych frakcji z podobną umiejętnością, np. Uzurpator itd. Dziś grałem przeciwko innemu graczowi, i nie ma tego błędu.
  4. L

    [FAQ] Gwint: błędy, pytania, porady - "gracze pytają, Lexor odpowiada"

    Mi również nie zalicza zadań z podróży Triss w tym tygodniu. Pierwszy i drugi tydzień w podróży Triss wszystko działało sprawienie. Nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje, przecież nie było żadnej aktualizacji w tym tygodniu?
  5. L

    Odbierz darmową beczkę Novigradu!

    Beczka premium czy zwykła?
  6. L

    Wyczuwamy silną magię - rozpoczął się nowy sezon!

    Ja mam w kolekcji Francesce była chyba za 20 range w styczniu lub w lutym
  7. L

    Publiczna Beta GWINTA już dostępna!

    Jak można wprowadzić, aż tak radykalne zmiany, usunąć wszystkie karty z kolekcji z zamkniętej bety!, zmienić właściwości każdej karty! dostałem marne 55 beczek z których wyleciało 2 złote karty, żałosne, a miałem prawie wszystkie złota w zamkniętej becie. Jeszcze degradacja levelu do pierwszego!
  8. L

    Polonizacja Gwinta

    Polonizacja Gwinta Czy istnieje polonizacja Gwinta? Czy planujecie zrobić polonizacje? Czy karty będą mieć zabawne opisy jak miało miejsce w grze Wiedźmin 3 Dziki Gon? Mam pomysł na kartę lisicy z Sezon Burz mogła by mieć umiejętność mgły, lub metamorfozy, podobnie kart Doppler która kopiuje...
  9. L

    Dziś mija rok od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon!

    A gdzie Yarpen Zigrin, i reszta krasnoludów, jest nawet Sheala de Tancarville obok nóg Ciri widać nakrycie hennin. Nie ma też Keriry i Rity i Dijkstra Jest Talar obok Shani, dalej smali cholewki do medyczki. ---------- Zaktualizowano 17:57 ---------- Na zdjęciu od lewej: Vaska, wampir Regis...
  10. L

    Kaer Morhen - lokacja

    Czy można dostać się na balkon w Kaer Morhen? Chodzi mi o ten pokój w którym zaczynamy grę. Czy jest jakiś mod który pozwala się tam dostać. ---------- Zaktualizowano 18:18 ---------- da się tam wskoczyc samemu bez pomocy lamberta
  11. L

    Vimme Vivaldi

    Mam prośbę [uwaga spoiler} Czy jeżeli zabiliśmy dwóch braci Borsody w wyniku czego Vivaldi został właścicielem domu aukcyjnego to nie powinien nam odpalić chociaż 10 procent z transakcji.Nadmienie że Vivaldi sam od nas wyłudzał 10 procent podczas gry w gwinta z Hilbertem. Olgierd dostał Dom...
  12. L

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Próbowałem czyścić sterowniki karty graficznej Driver Cleanerem i wgrałem nową wersje sterowników (NVIDIAz 1.12.2015r.) na czysto. Problem powrócił po 1 h gry. Gra wyłącza się do pulpitu bez ostrzeżenia po ok.1 min. Podczas gry w gwinta oraz przeglądania ekwipunku, mapy, bestiariusza itp. nie...
  13. L

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Czy to pomoże? Usuwałem normalnie sterowniki i instalowałem nowe oraz starsze. nie pomogło. Nie tylko ja mam z tym problem. Jest to bardzo częsty przypadek po nowej łatce 1.11
  14. L

    Irytująca narracja powtarzająca się przy każdym wczytywaniu czegokolwiek

    Całym sercem dołączam się do prośby szczególnie, że po łatce 1.11 gra straciła swoją stabilność (wywala do pulpitu), przez co jaskrowe bajdurzenie staje się ździebko nużące.
  15. L

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Witam Mam bardzo ważne pytanie do redów. Kiedy ukaże się nowa łatka? Teraz nie mogę cieszyć się GRĄ ROKU, bo co chwile samoczynnie się wyłącza do pulpitu.
Top Bottom