Recent content by Latam-Na-LPG

+
  1. Latam-Na-LPG

    Wkrótce koniec sezonu!

    Ty się już ruuis przestań kompromitować i promować roszczeniową postawę dziecka, co zabawki nie dostało. Będzie wcześniej i z możliwymi bugami? Hurr durr znowu bugi, CDPR co wy robicie Będzie później i z brakiem bugów? Dlaczego tak późno, gdzie ten patch. Życia nie macie poza komputerem?
  2. Latam-Na-LPG

    Nilfgaard- opinie, przemyślenia, komentarze

    Ja gram setem: Letho, Gigni, vattier i Skellen i nie narzekam, bardzo ładnie wchodzi. Może zamienię Gigni na Tibora.
  3. Latam-Na-LPG

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Ogólnie nie mam problemu z brakiem epidemii/pożogi. Co do reszty, to zobaczę, ogarnę. Talia zawsze do poprawy :)
  4. Latam-Na-LPG

    Scoia'tael - budowa talii, ogólne taktyki

    Panie i Panowie, oto moja autorska Spalarka, co o niej myślicie? Na razie na casualu 13-2 WR
  5. Latam-Na-LPG

    Turniej GWENT Challenger zapowiedziany!

    Witam wszystkich po przerwie. Ma ktoś może jakieś streamy jak owy turniej wyglądał? Pozdrawiam :)
  6. Latam-Na-LPG

    [OFFTOP]Gwentelmen's Club.

    Akuumo link?
  7. Latam-Na-LPG

    Problem z aktualizacją

    1.Nie ten dział. 2. Odinstaluj i zainstaluj grę.
  8. Latam-Na-LPG

    [OFFTOP]Gwentelmen's Club.

    Luz, po prostu jedyną wzmiankę jaką o nich znalazłem to opis radka na gwentdb i mnie to zaintrygowało.
  9. Latam-Na-LPG

    [OFFTOP]Gwentelmen's Club.

    Duckingman w plikach gry można zobaczyć wiele kart, które dopiero mają nadejść, tak samo dźwięki do kampanii ;)
  10. Latam-Na-LPG

    Rozgrywki Rankingowe i Rankingi

    Mnie zastanawia, czy Nilfgaard jest tak mocny, że w ciągu kilku dni ktoś stworzył działający i kompletny deck na Moorvanie?
  11. Latam-Na-LPG

    [OFFTOP]Gwentelmen's Club.

    genniuss jakiś link, albo cokolwiek, żeby się więcej dowiedzieć o tej elycie?
  12. Latam-Na-LPG

    Rozgrywki Rankingowe i Rankingi

    Właśnie dlatego ja sam testuję swój deck, a nie kopiuję, bo to nie ma sensu. Ale ktoś wymyśli, ktoś skopiuje, ktoś zobaczy, że to dobre i okazuje się że tworzy się nowa meta, bo wszyscy tym grają.
  13. Latam-Na-LPG

    [OFFTOP]Gwentelmen's Club.

    [OFFTOP]Gwentelmen's Club. Totalny offtop. W Gwincie jest grupa graczy zebrana w takie coś. Tworzą decki(nowy kontrolny Radowid) na GwentDB. Ktoś wie coś więcej o tym. ja słyszałem, że uważają się za elitę Gwinta.
  14. Latam-Na-LPG

    Rozgrywki Rankingowe i Rankingi

    Czym gra się teraz w topce?
  15. Latam-Na-LPG

    [Opinie] Cesarstwo Nilfgaardu

    Pograłem, złożyłem sensowną talię i to działa :D
Top Bottom