Recent content by lawax

+
  1. L

    CD Projekt robi grę z Jaskrem

    A to co ... Atak rodziny muminków xD
  2. L

    Forumowy RPG

    http://witcheronline.jun.pl Chwilowo na starym servie, ^^ Muszę przetestować silnik^^ No to tak, PBF 1. W czasie rzeczywistym 2. Dostęp do postaci fabularnych 3. Czas akcji -> Zaraz po "Bitwie Pod Brenną" 4. 2 ścieżki rozwoju 5. Tymczasowo tylko 1 klasa. 6. Zasady gry jak w każdym PBFie 7...
  3. L

    Forumowy RPG

    Dziś będzie silnik, niestety neta nie miałem . Dziś też dam informacje o PBF^^
  4. L

    Forumowy RPG

    Uparty, ale jak widać, wszyscy wokoło gadają "zróbcie PBFa". A jak chce zrobić XD to wszyscy mają ALL W D*** Tak ja obiecałem, oto forum http://www.riviarpg.mojeforum.net/ , troszkę je ogarne tylko. Zapraszam do zakładania kont, jutroo będą dostępne karty postaci.;3
  5. L

    Forumowy RPG

    No cóż moi drodzy, ostatnie 6 dni spędziłem na szukaniu dobrego PBFa wiedźmina... Niestety g***o z tego wyszło NIC NIE MA !, albo jest i ma słabą reklamę ;]. Jako jeden z Adminów już dawno upadłej "Rivii" pomyślałem "czemu nie odnowić silnika ;?" 3 dni spędziłem na zebraniu się, znalazłem stare...
  6. L

    Forumowy RPG

    No to pogadane ~~ xD, coś chyba nie ma zainteresowanych XD. 2712401
  7. L

    Fanowski zwiastun

    Ja jestem za Metem, świetnie połączone dialogi ze scenkami, dobra muzyka, płynne ruchy scen, CO NAJWAŻNIEJSZE NIE SPOILERUJE, myślę że dla "niewtajemniczonych" jest najlepszy. Ale takie jest moje zdanie, mat już kiedyś reklamował obydwie prace na forum :D ^^ *Pamięta
  8. L

    Forumowy RPG

    Od jaiś 2 tygodni mnie męczy ten dylemat... FBP (Play by forum) Czy jest jeszcze jakiś działający o tematyce wiadomej i forumowiczom znanej. Byłem adminem na Rivia PBF, swego czasu najlepszego PBF'a wiedźmińskiego, lecz szefa coś dopadło i zakończyliśmy projekt. Po jakimś czasie )_+, tzn po...
  9. L

    Wiedźmińska impreza Halloweenowa.

    To raczej konwent trza by zorganizować z cospleyem ^^ Coś w stylu Krakonu >
  10. L

    Wiedźmińska impreza Halloweenowa.

    O.o A gdzie ona jest ?? (ale jestem zacofany)
  11. L

    Wiedźmin - wczesne wersje gry, projekty

    Znam ten trailer XD staryy jak świat XD, czemu w ogóle nie powstał ??
  12. L

    Djinni-POMOCY!!!

    Jak chcesz przygodę odpalać to ściągnij 1.5 (mi pomogło) i weś do mnie napisz na gg Miał bym stawę Bo ja tez zabieram się za przygodę :D Więc może coś razem ?? (ale "parę" to człowieku za szybko to nie zrobisz XD)
  13. L

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Ja byłem tylko ciekawy, czy to ma coś wspólnego z powrotem czy to tylko zbieżność nazw ^^. Kiedy planujesz zacząć prace ?
  14. L

    Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka - Community Project - wątek roboczy

    Słuchaj... jak ci się uda to szacun ale nie wiem czy wiesz http://pl.wikipedia.org/wiki/Wied%C5%BAmin:_Powr%C3%B3t_Bia%C5%82ego_Wilka . I mam nadzieje że to nie jest temat, tylko do nabicia postów....
  15. L

    Bug kitki w pancerzu Wiarołomcy

    Hmmm Jak skończę oblężenie A-II to ci powiem, bo nie mam dostępu do rzemieślnika, ale receptę mam, zawsze możesz iść do fryzjera.
Top Bottom