Recent content by Lazar_PL

+
  1. Lazar_PL

    Znaczniki na mapie

    Nie mam teraz jak sprawdzić ale czy przypadkiem jak najedziesz na takiego questa to nie wyświetla się czego dotyczy? Poza tym, nie lepiej questy z dziennika wybierać? Tam są posegregowane.
  2. Lazar_PL

    Misja w Chmurach i rozmowa z Johnnym

    Po chmurach przeszedłem jeszcze dilera z ćmą, tam tez obraz bym z zakłóceniami, ale już w samym nagraniu wszstko było cacy, więc myslę że to nie bug, tylko zła kolejnośc questów z mojej strony.
  3. Lazar_PL

    Rozmowa z Johnnym po misji w Chmurach

    Słuchajcie ludziska, Przeszedłem Chmury i po wyjści z kompleksu miałem poważną rozmowe z Johnymm który się niecierpliwi, że umieram i takie tam. Podczas romowy były zakłócenia u V i obraz szarpie, to normalny zabieg nie bug. Tylko teraz sławetne "ale", dlaczego po zakończeniu nadal mam te...
  4. Lazar_PL

    Misja w Chmurach i rozmowa z Johnnym

    Słuchajcie ludziska, Przeszedłem Chmury i po wyjści z kompleksu miałem poważną rozmowe z Johnymm który się niecierpliwi, że umieram i takie tam. Podczas romowy były zakłócenia u V i obraz szarpie, to normalny zabieg nie bug. Tylko teraz sławetne "ale", dlaczego po zakończeniu nadal mam te...
  5. Lazar_PL

    Jak zmieniać auto.

    Tego się obawiałem, znalazłem kilka ciekawych aut w dziwnych miejscach i myslalem że może jest jakiś "garaż" do zapisania ich. No nic może kiedyś. Dzięki
  6. Lazar_PL

    nie pojawia się broń Mox

    Skanowanie tez nic nie daje? kurcze bardzo okrutny bug....
  7. Lazar_PL

    Porozmawiajmy o DLC [SPOILERY]

    Dokladnie :)
  8. Lazar_PL

    Porozmawiajmy o DLC [SPOILERY]

    Ja bym chciał jakieś DLC o Jackim, albo chociaż jakieś questy z nim w retrospektywnym DLC - był spory przeskok w tym jak dostali sie z V do Night City, można upchnać tam sporo fabuły. Moim zdaniem Jackie miał za malo czasu antenowego, a polubiłem tą postać.
  9. Lazar_PL

    Brak npc w misji z rekompensatą Delamain

    Czy tylko ja widzę epickość w tych bugach :D? Ta sama gra a jednak każdy przechodzi te same questy inaczej hehe
  10. Lazar_PL

    nie pojawia się broń Mox

    A sprawdzałeś czy nie wbiła się gdzieś w tekstury? Na przykład w sufit? mi często się zdaża tak z przedmiotami fabularnymi że wiszą w powietrzu, albo wbijają sie w tekstury, zazwyczaj można je podnieść, ale czasami musze się pobawić w detektywa :).
  11. Lazar_PL

    Jak zmieniać auto.

    a jak buchne auto z ulicy, mogę je jakoś dodać do swojej kolekcji? czy tylko kupione od fixerów są dostępone?
  12. Lazar_PL

    Quest: Czynnik ludzki. Pytanie o muzykę

    Może to Ci Pomoże: Cyberpunk 2077 Gangs of Night City Voodoo Boys Soundtrack Breaking the Black Wall
  13. Lazar_PL

    Gdzie moja bryka i Delamain readmisja- przestały działać.

    z Delamainem nie miałem problemu, ale gdzie moja bryka wisiał mi do momentu jak kupiłem kolejne aoto (te za 13K) wtedy zaliczyło questa. wspomne tylko że miałem juz zrobionego Delamaina.
  14. Lazar_PL

    Nie da się umrzeć / Przeciwnicy nie zadają obrażeń

    miałem to samo, u mnie pomogło zdjęcie calego ekwipunku, zapisanie, wyjscie z gry i założenie na nowo. wszystko wróciło do normy po tym zabiegu.
Top Bottom