Recent content by lechitalwc

+
  1. L

    Wiedźmin 2 na X360 - pytania techniczne, temat ogólny

    Wysłannika spotykamy po wgraniu save'a z jedynki. To znaczy, że nie masz szans go spotkać, gdyż jedynka nie wyszła na Xboxa ;)
  2. L

    Obraz olejny Wiedźmina

    Geralt ma trochę zbyt puszystą twarz, więc sorki ;) Ale może ktoś się skusi.
  3. L

    GameManiak II - growy quiz forumowy

    Sorki, że tak późno, ale natłok różnych spraw no i wiadomo ;P A co do zagadki ofc zgadza się
  4. L

    GameManiak II - growy quiz forumowy

    21 pkt - Eselter 15 pkt - CrazyGambler 12 pkt - borias, Jaroo 9 pkt - mrrruczit 6 pkt - ser-ek 4 pkt - Vedymin 3 pkt - Keth, Kubu266, Ackus, Narsereg, Hostile 2 pkt - Rustine, Sheladin, Thornilav, laufes 1 pkt - zi3lona, Jimp, p.j., RedpowerPl, Lambert z Koviru, Xhuxixan, Lechitalwc
  5. L

    GameManiak II - growy quiz forumowy

    Ghostmaster
  6. L

    Z pamiętnika studiującego Xięgi...

    Hej. Czy miał ktoś przyjemność zapoznać się z książkami Cejrowskiego? Osobiście miałem styczność tylko z jedną ( gringo) i ciekawi mnie, które są jeszcze godne polecenia... Tak więc czytał ktoś ;p??
  7. L

    Gry komputerowe

    Właśnie ukończyłem ME 3 i powiem, że się załamałem. . . Ale już wylałem trochę swojej czary goryczy na innym forum ;P Ale mam takie jedno pytanko.
  8. L

    Gry komputerowe

    To jakbyś mógł to zrzuć go na coś np. rapidshare i linknij, bo myślałem, że zadziała mi save z www.masseffectsaves.com, ale niestety wszystkie są z DLC ;/ Czu origin jest wymagany przy grze i instalacji czy można jakoś to sprytnie ominąć ??
  9. L

    Gry komputerowe

    Hej, mam prośbę... Czy ma ktoś może save'a z mass effect 1, w którym Wrex żyje ;p? Zakupiłem dziś ME 3, ale bez komentarzy Wrexa to nie będzie to samo, a moje savy przepadły w czeluści formata ;/
  10. L

    Odpowiedzi na Wasze pytania poznacie już 26 stycznia [UAKTUALNIENIE]

    Hmm... A moja reakcja była przeciwna w stosunku do waszych.. Dlaczego XBOX'owscy dostaną tak zacną gierkę !?!?! Apropo tego, czy mógłby ktoś poświęcić 5 min i wytłumaczyć mi różnicę między programowanie i pisaniem skryptu pod Xklocka a PS 3 ;p??
  11. L

    GameManiak - growy quiz forumowy

    Narsereg chyba zapomniałeś o czymś ;P
  12. L

    Filmowy Quiz III

    Za łatwe ;p Zadajesz.
  13. L

    Filmowy Quiz III

    Uploaded with ImageShack.us
  14. L

    Nie mozna zapisac gry po zabiciu Keyrana

    http://www7.zippyshare.com/v/35572935/file.html Save po zabiciu Kejrana. Sprawdź u siebie czy będzie działał
  15. L

    Gry komputerowe

    Niestety to jest wątpliwe.Redzi też mieli "małe" problemy finansowe przed wydaniem Wiedźmina 2 i jak to się skończyło? 3 akt oraz epilog zostały stworzone w bardzo słabym stylu. A studio robiące Stalkera ( wybacz, ale nie chcę mi się robić kropek ;P ) jest w jeszcze gorszej sytuacji, bo nawet...
Top Bottom