Recent content by leferty

+
  1. L

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Questy, których w tej chwili nie mogę ukończyć: Złe wieści - cel "Dostarcz list do kowala z Kaer Trolde.", nie mam opcji dialogowych z kowalem Najgroźniejszy potwór na Skellige - Opisany w innych tematach, błąd z umierającym wilkołakiem Statuetka szlachcica - Przenosimy się z Triss do...
  2. L

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Long time no see. Mało czasu na listowanie potencjalnych błędów, ale chciałbym podrzucić 3 szybkie tematy: Na mapie świata - dla celów misji które są w danym momencie poza ekranem, powinny tak samo jak na mini mapie być widoczne chociaż kierunki Gwint - w momencie wyboru wysokości kwoty o...
  3. L

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Witam ponownie, Niestety nie przejrzę wszystkich postów przede mną, więc niektóre zgłoszenia mogą się okazać dublami. A że pamięć mam krótką, zgłaszam to co uwieczniłem screenami. Często zdarza się, że w scenkach rozmów przeszkadzają różne elementy otoczenia. To jakiś słup, to krzesło. Na...
  4. L

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Zaraz po dotarciu do Białego Sadu - Ukończyłem misję "Zabawa z ogniem" nie wydając Niepełki, mimo zakończenia misji, i przekazaniu kowalowi, że nie udało mi się znaleźć podpalacza, ręka Niepełki dalej świeci się na czerwono. http://i.imgur.com/MMXmmun.jpg
  5. L

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Velen: Zadanie: Po omacku: Cel: Używająć wiedźmińskich zmysłów znajdź coś, co kojarzy się z koniem Ciri o imieniu Kelpie - "zbadanie" symbolu psa za każdym razem mnie zabija... to tak ma być? Zadanie: Magiczny kaganek: - Praktycznie pod koniec zadania, gdy wracaliśmy Keira Metz zablokowała mi...
  6. L

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Dorzucam do tego (sprawdzałem czy błąd się powtórzy, powtórzył się), jedna z odzywek gdy próbuje się do Albina zagadać to "Spierdalaj póki masz nogi."; "I jaja.", jeżeli zaspamujemy go krzyżykiem (rozmowa), to pierwszą kwestię wypowie raz, za to "I jaja" będzie powtarzał tyle razy ile wdusiliśmy...
  7. L

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Generalnie pływanie przynajmniej dla mnie jest bardzo mało intuicyjne. Wciskając przycisk wynurzenia (kółko?) Geralt nie zawsze wygląda jakby mu bardzo zależało na wynurzeniu : P No i czy to tylko ja? Przy ustawianiu jasności na początku gry nie widziałem znaku wilka nawet przy najjaśniejszym...
  8. L

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Mam to samo, chociaż myślałem że to pochodna innego błędu - z bandytów którzy stali przy uwięzionym kupcu spora część mi po prostu zniknęła (z czterech, w tym jeden opisany jako przywódca), myślałem że to on mógł mieć klucz. Ganiałem się z nimi kilka minut, w międzyczasie wyciągając po 1-2 i...
  9. L

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Velen - ziemia niczyja, obozowisko bandytów przy Diablim Dole: Przed wejściem na teren obozowiska jest brama. W moim przypadku bandyci nie potrafili przejść przez otwartą bramę, w konsekwencji stojąc wystarczająco blisko bramy spaliłem z Igni sześciu nie potrafiących jej przejść bandytów.
  10. L

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Dzięki JF, usunąłem ten punkt, zastąpiłem go powtarzającymi się w kilku miejscach uwagami dotyczących zbyt małej czcionki.
  11. L

    PS4 Patch 1.02

    Moim zdaniem patch 1.02 powinien zawierać w sobie 1.01. To nie są poprawki windows, że masz jedną a drugiej nie. Posiadanie określonej wersji powinno być równoznaczne z posiadaniem wszystkich poprzednich. U mnie historia aktualizacji wygląda tak samo. Od razu ściągał się patch 1.02 (PS4) Edit...
  12. L

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    Dorzuciłem kilka punków w pierwszym poście. Pozdrawiam, Lef
  13. L

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu

    [PS4] Błędy - propozycje zmian w nadchodzącym patchu Witam, Gram w Wiedźmina na PS4, co mi się rzuciło do tej pory (jestem cały czas w Białym Sadzie): Postać >> Zdolności >> Techniki Szoły Kota Zadania >> Zaginiony w akcji (Biały Sad | Biały Sad) W opisie pierwsze dwa zdania są powtórzone...
Top Bottom