Recent content by legtom

+
  1. L

    Aktualizacja 4.04 jest już dostępna na wszystkich platformach włącznie z Nintendo Switch!

    Rozumiem ale nie mogę się zgodzić że poprzednia wersja wygląda lepiej nawet z modyfikacjami. To że Next Gen jest tak bardzo wymagający to inna sprawa ale zapominasz że jest to port na DX 12 który CDR wydało za darmo po wielu latach. HDR +RTX w tej grze jest obłędny pomimo tego że nie jest...
  2. L

    Aktualizacja 4.04 jest już dostępna na wszystkich platformach włącznie z Nintendo Switch!

    Zgadzam się. Widać że 32 GB ramu musi być przynajmniej u mnie. Karta 12GB i też musze poprzycinać aby zmieścić się 11-11,5 aby nie przycinało za czesto. "Gram" W 4k RT + HDR grafika miód, czekam na nowy ram.
  3. L

    Aktualizacja 4.04 jest już dostępna na wszystkich platformach włącznie z Nintendo Switch!

    U mnie ten sam problem występował po modzie modMapQuestObjectivesFull. usuniecie go załatwiło sprawę
  4. L

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Ślinka mi już cieknie oby się udało. Chętnie wesprę taki projekt $$ w przypadku zbiórki.
  5. L

    Game inventory icons

    Hi Can someone help me ? I can't find game inventory menu icons , meditation, crafting, alchemy, map etc? I need file name with this textures.
  6. L

    Wiedźmin 1 w RedKit

    27:46 a okręt stoi i prezentuje się zacnie tylko że most był ruchomy a teraz jest w całości. :)
  7. L

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Hej Kawał dobrej roboty PS. Most przerobiony ale jak teraz wpłynął okręt na rzekę?? Pod mostem raczej się nie zmieści.
  8. L

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Coś nowego się dzieje w tym projekcie . Bacznie śledzę i nie mogę się doczekać kolejnego filmu z postępu prac.
  9. L

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Tak ale Wiedzmin 3 a mając mape Kaer Morhen od twórców PBW byłoby możliwe mieć już początek W1 w nowym wykonaniu.
  10. L

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Nie mam pytań . Coś pięknego.
  11. L

    Wiedźmin 1 w RedKit

    Coś niesamowitego tak trzymaj. Czekam z niecierpliwością na finał.
  12. L

    [Tool] TW2/TW3 Models converter

    it's any chance 2 inport W1 to W2 engine?
  13. L

    [MOD RELEASE] Witcher 1 Prologue "Remastered"

    THX for great mod. it's any change to put fistfight with Eskel to u modification?
  14. L

    Wiedzmin lighting mod WIP version

    Hi It's any change to fix sunset in novigrad https://imgur.com/HX65Uup
  15. L

    Aktualizacja 1.22 już dostępna!

    Lewitujący plakat
Top Bottom