Recent content by Leszko1133

+
  1. L

    Aktualizacja GOG 1.2.26 - Gry nie działają i po naprawie nadal to samo nie działają.

    Aktualizacja GOG 1.2.26 - Gry nie działają i po naprawie nadal to samo nie działają. Aktualizacja GOG 1.2.26 wszystkie gry popsuło a po naprawie tak namieszało ,ze nawet z folderu nie chcą się odpalić to jest jakaś kpina. Ostatnio było ,że gry nieznane i naprawiło a teraz to kompletna porażka...
  2. L

    SOLVED Błąd instalacji: problem dostępu do dysku

    Mi GOG zepsuł wszystkie gry i po niby naprawie nawet z folderu nie idą gry teraz po aktualizacji do GOG 1.2.26.
  3. L

    SOLVED Wiedźmin3 nie włącza się

    Wina GOG po ostatnich aktualizacjach GOG ostatnio miałem, że gry nie znane niby naprawiło teraz po aktualizacji na GOG 1.2.26 kompletnie żadna gra nie działa i naprawiało niby i nic nadal nie działa tak po naprawiało ,że nawet z folderu nie idzie idzie odpalić nie wiem co tam za pliki wrzuciło...
  4. L

    Kupiony Wiedźmin 3 Dziki Gon edycja gry roku

    Na Steam są dużo droższe po pierwsze, ale nie maja tyle błędów i bugów z wszystkim jak i z największym bugiem Goga trofeami można nie raz po 10 razy coś robić i nie zalicza teraz jest trochę lepiej ale jeszcze tak rok temu była porażka mi do dziś brakuję kilka procent a grałem chyba z 10 razy...
  5. L

    czy ktos tu jest??

    Co nikt takiego nie ma jak od Maja od ponad rok temu nic nie poprawiono w Krew i Wino w grze plus a każdy trafia na inny poważne błędy co jest ich więcej jak było przy wydaniu dodatku i nadal są te co były, a muzyką czy dialogami się trafia wielu osobą był jakiś patch czy mod co naprawiał...
  6. L

    SOLVED Błąd instalacji: problem dostępu do dysku

    A jaki masz system jak Windows 10 w wersji 1703, to są takie jajca ostatnio,że pliki instalacyjne, programy i ogólnie pliki nic z nimi nie można zrobić wczoraj miałem problem z sterownikami Nvidia, że nawet nie mogłem skopiować wyciąć czy nawet wysłać bo wyskakiwało ,że to nie to konto i nie...
  7. L

    Zadanie "Przemiana" - Nie działa ostatni portal

    Także mam to samo i także pobierałem i instalowałem wszystkie chyba wersje możliwe co nie łatwo je teraz załatwić, bo na GOG starszych już nie idzie za bardzo a to ich przywracanie robi jeszcze większy bałagan. To po co ja się tyle męczyłem z tym, u mnie to jest na grze plus bo na normalnym...
  8. L

    [PC] Gra w wersji 1.30 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Pobieranie samemu z aplikacji GOG patch 1.30 przy samym końcu przerywa i komunikat server problem. A pobranie automatyczne robi niezły bałagan i nie wszystko instaluje. Do tego po instalacji w programach pokazuje, że jest wersja 1.24 a tego nawet nie instalowałem, ładne jaja z tym GOG. Kolejna...
  9. L

    [PC] Gra w wersji 1.30 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Wcześniej na niektórych kartach Gigabyte i to nowych w pasku jak gra była nie grając temperatura szła w górę nawet do ponad 90 stopni czy z AMD czy z Nvidia i to w 3 minuty tak szybko podchodziły temperatury. Co na innych grach spadają poniżej nawet 50 stopni.
  10. L

    Patch 1.30 - błąd podczas instalacji

    U mnie też przerwało raz do tego odinstalowało jakieś pliki z Microsoft visual c++ 2013, lub całość a nie zainstalowało na nowo dopiero komunikat przy odpalaniu z pliku exe. gry pokazał, że brak plików z Microsoft visual c++ 2013 i ręczna instalacja na nowo pomogła.
  11. L

    [PC] Gra w wersji 1.30 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Przy automatycznej instalacji z GOG na Windows 10, nie działa gra dopiero instalacja na nowo Microsoft visual c++ 2013 wersje (x86) i wersje (x64) naprawia problem. A wyskoczyło okno z komunikatem przy odpaleniu gry z pliku exe. z folderu gry a tak nie działało w żaden sposób a wcześniej były...
  12. L

    Spadki FPS

    Problem u mnie nie był po patchu 1.30 z fps ale widać większe i szybciej się grzeje trochę karta jak i kilka stopni procesor, do tego nie działało i na nowo instalacja Microsoft visual c++ 2013 wersja (x86) i wersja (x64), bo z GOG jak by odinstalowało i nie zainstalowało na nowo, przy...
  13. L

    Spadki FPS

    Tak już jest dawno, że na oknie 5 - 10 fps więcej ale chwilami wydaję się gorsza grafika jakby jakaś opcja z ustawień graficznych czy z gry czy z karty dobrze nie działała bo na innych grach są opcje, że wszystko działa tylko przy pełnym ekranie z ustawień 3D karty graficznej.
  14. L

    Problem z patchem 1.22-1.24 pomocy!

    Zainstaluj Microsoft visual c++ 2013 wersje (x86) i wersje (x64) mi naprawiło po otwarciu gry z folderu miałem okienko, że brak MSVC2013 i ponowna instalacja może naprawić problem. Sam nie wiem dlaczego tak się stało jak było zainstalowane u mnie miałem ten problem na Windows 10 i GOG i plik exe...
  15. L

    Patch 1.30 Problem GOG (Gra nie uruchamia się)

    Patch 1.30 Problem GOG (Gra nie uruchamia się) Przy instalacji automatycznej gra się nie uruchamia z GOG oraz pliku exe z folderu gry. I rozwiązać idzie problem instalując samemu, Microsoft visual c++ 2013 wersje (x86) i wersje (x64). U mnie wyskoczyło okienko po uruchomieniu pliku exe z...
Top Bottom