Recent content by lethalman777

+
  1. L

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    Miałem napisać swoją opinie na temat homecoming ale kolega wyżej świetnie podsumował temat, nic dodać nic ująć
  2. L

    Zapomniane / niedokończone archetypy [propozycje zmian]

    Mój pomysł na Nithrala srebro 10 pkt siły umiejętnośc: za każdym razem gdy wroga jednostka zginie w mrozie stwórz sojusznika dzikiego gonu z 1 pkt siły Jest synergia z mrozem i okrętami Możliwe że po pewnym czasie byłby problem z zapełnieniem się stołu ale jest to raczej sytuacja ekstremalna
  3. L

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Zapomniałem dopisac. Dobierałoby kartę oczywiście.
  4. L

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Szpiedzy powinni miec przynajmniej 17 pkt, aby ich zagranie nie było takie beztroskie. Nie ma powodu by uniemożliwiac przerzucenie szpiega atrapą, ponieważ jest to strata 29 pkt przez co w praktyce jest bardzo rzadko stosowane. Krąg powinien wzmacniac stworzone jednostki o 1 pkt, uniemożliwiłoby...
  5. L

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Ciri powinna miec tak rozłożoną siłę i pancerz by żaden brąz nie mógł jej zabic na strzała, a srebra jak np. Jad Mantikory już tak. Ocvistowi zmniejszyc licznik do 3 i może dodac siły lub pancerza. A co do nowych kart to moim zdaniem każda frakcja powinna robic CA w inny sposób, aby nie było...
  6. L

    Balans kart [propozycje, argumenty]

    Moim zdaniem problem CF rozwiązałoby stworzenie więcej sposobów zrobienia CA. Usunełoby to również "Wojny Szpiegów", ponieważ nie każdy by ich grał, a kręgu tym bardziej.
Top Bottom