Recent content by Lizzie...

+
  1. Lizzie...

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Obrzydliwe jest naśmiewanie się z chorób nowotworowych i nazywanie tego "potocznym stwierdzeniem". Moja osoba najbliższa umiera właśnie na raka. Nie życzę sobie takich żałosnych porównań. Takie słowa krzywdzą. Proszę zapoznać się z pojęciem empatii. Nowotwory to nie powód do żartów.
  2. Lizzie...

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    @Deymos666 .... Wątpię by jakikolwiek prawdziwy fan marki był w stanie naśmiewać się z epilepsji czy chorób nowotworowych. Tylko dlatego, że od lat spać mu nie daje serial, którego nawet nie ogląda... Hejterskie żarty o "padaczce" czy "rakowej narośli" bardzo krzywdzą prawdziwych fanów...
  3. Lizzie...

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Dokładnie to samo spamowali masowo pod każdym wpisem dotyczącym sezonu trzeciego, gdzie Henry był i był fenomenalny, nawet wspanialszy niż gdziekolwiek wcześniej w serialu. Ale to hejterów nie obchodzi, bo zamiast szerzyć pozytywne emocje i cieszyć się z tego co w tym serialu jest piękne, wolą...
  4. Lizzie...

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Residenta nie znam, ale nie jest to znacznie większa i potężniejsza marka niż Wiedźmin na zachodzie? Widzę że jeszcze przed ekranizacją Netflixa seria ta miała aż z tuzin innych ekranizacji - aktorskich i animowanych, filmowych i serialowych. I jeszcze więcej gier....
  5. Lizzie...

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Widzę, że z Narsem odpisywaliśmy w tym samym czasie i nam się posty trochę rozjechały :( Więc część z tych tematów już pokryłam odpisując na wcześniejszy post @Szincza , w moim poprzednim poście Ale przynajmniej znowu udało się ożywić wątek :beer: Od razu zaznaczę, że w pełni szanuję, że macie...
  6. Lizzie...

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Szczerze uważam, że 3 sezon serialu jest godną reprezentacją danej marki, znacznie bardziej godną niż niepoważny, ośmieszający udział Geralta w jakimś Fortnite, Soulcalibur czy grach mobilnych.... Rozumiem, że nie każdy fan marki musi uwielbiać ten serial, ale szczerze wierzę, że po odrzuceniu...
  7. Lizzie...

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Nie wiem jak fani marki mogą liczyć na porażkę tejże marki, kiedy wiadomo że hipotetyczna przedwczesna anulacja serialu byłaby katastrofą rujnującą przyszłość nawet książkom, a przede wszystkim nadchodzącym wiedźmińskim grom, jednocześnie niemal zupełnie przekreślając jakiekolwiek szanse na...
  8. Lizzie...

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    5 sezon nie był oficjalnie potwierdzony aż do dzisiejszej zapowiedzi... Info sprzed ponad roku było przeciekiem od RI, a to że sezon 5 miał być sezonem ostatnim to była jak dotąd niepotwierdzona spekulacja oparta jedynie na domysłach. Ale przecieki od RI niemal zawsze się sprawdzają i tak było w...
  9. Lizzie...

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Wspaniałe wiadomości!! Oficjalnie zapowiedziano sezon piąty!!! :love::love::love: Będzie to ostatni sezon całego serialu, kończący ekranizację Sagi Sapkowskiego. Sezon czwarty i piąty będą kręcić będą bezpośrednio jeden po drugim, więc nie powinno być pomiędzy nimi dużej przerwy...
  10. Lizzie...

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Do Schwarzeneggera czy do Letho z Gulety na szczęście jeszcze mu daleko :p Wizualnie podoba mi się sylwetka Liama i prędzej narzekałabym na brak brody (która pomogłaby w naturalny sposób odróżnić go od Henrego, w fajny sposób nawiązując do Dzikiego Gonu, a poza tym Liam znacznie lepiej wygląda z...
  11. Lizzie...

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Zdjęć chyba jeszcze nie rozpoczęto, ale aktorzy już szykują się do powrotu do swoich ról - są już w Wielkiej Brytanii, przybywają na plan, przygotowują się do rozpoczęcia zdjęć - aktorka Iskry pofarbowała już swoje włosy, aktorka Keiry wrzuciła zdjęcie z prób, aktorka Filippy tworzy playlistę...
  12. Lizzie...

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    O tym, że Bonharta zagra Sharlto Copley wiemy już od dawna. Mógłby być trochę starszy, ale widzę w nim potencjał na świetnego Bonharta. To dobry aktor o odpowiednio demonicznej aparycji, mam nadzieję że dadzą mu kultowe bonhartowe wąsy.... Nie znam Danny Woodburna, ale właśnie mnie się on...
  13. Lizzie...

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Bonhart, Zoltan i Skellen. Tym razem bez żadnych kontrowersji w obsadzie. Zwłaszcza Skellen pozytywnie mnie zaskoczył... https://redanianintelligence.com/2024/04/03/the-witcher-season-4-adds-bonhart-zoltan-and-skellen-cast/
  14. Lizzie...

    JK Rowling - o Potterze i nie tylko

    Dla mnie to nawet nie byłby żaden bojkot, ale zwyczajnie nigdy nie byłam zainteresowana grami online. Tak samo jak nie grywam w gry mobilne, więc nie grałam w Hogwarts Mystery, Wizards Unite ani w Magic Awakened. Grał ktoś z Was? Nie wykluczam, że mogą być to ciekawe gry, ale zwyczajnie nigdy...
Top Bottom