Recent content by Llordus

+
  1. L

    Łatka 1.10 - Lista zmian

    Mam pytanie - czy patch 1.10 pozmieniał też coś w rozlokowaniu potworów na mapie? Po instalacji patcha 1.10 zacząłem nową grę, teoretycznie na poziomie "droga ku zagładzie". No i zaczynam dostrzegać pewne różnice w niektórych miejscach/questach porównując do przejścia gry na poziomie trudności o...
  2. L

    Aktualizacja 1.07

    Ja pierdziele. Tak jak do tej pory starałem się być wyrozumiały, tak teraz się po prostu kuźwa nie da. Ten patch to jakaś totalna padaka. Zadanie "Dorwać Juniora" - należy pogadać z Vernonem. Tyle że ten stoi sobie w tej swojej jaskini jak kołek, i nic nie da się z nim zrobić. Mogłem przeboleć...
  3. L

    Łatka 1.07 - Problemy z AI

    To nie jest nowa rzecz. Miałem taką sytuację w którejś z wiosek na Skellige przy wcześniejszym patchu. Ale może teraz zaczęło się to objawiać częściej.
  4. L

    Wiedźmin 3: alchemia

    A niby jak mi to ma pomóc uzyskać 20 petard na raz? Medytację też trzeba wyklikać, żeby się odbyła. Nie mam ochoty medytować co drugą walkę, bo mi ktoś nie pozwala wcześniej poklikać 20 razy i mieć spokój z przygotowaniem do gry przez następne 2 wieczory.
  5. L

    Wiedźmin 3: alchemia

    Alchemia - jak można było to spierdzielić po tym co oferowały W1/W2? Wczoraj dotarła do mnie gra, EK. I wszystko było by nawet dość przyjemne, gdyby nie fakt że w którymś momencie gry chciałem spróbować pobawić się w "małego chemika". Ot, petarda Samum. Mam 2, chciałbym 15. I co? I psińco. Bo...
  6. L

    Brak nowych przerywników filmowych.

    Zgaduję że masz monitor 16:10. Niestety nie wiedzieć czemu do dzisiaj jak widać poprawnie obsługi tegoż nie dodano do gry. Jak zmienisz w opcjach na monitor 16:9, filmik o którym mówisz powinien się pojawić.
  7. L

    Bugi

    Udac sie tam:http://www.thewitcher.com/community/pl/www/installation_of_twee_in_four_easy_steps.htmlNastepnie w prawym dolnym rogu wybrac strzalkami ktora przygode chcesz pobrac, a nastepnie kliknac nazwe przygody i przejsc do strony umozliwiajacej pobranie.
  8. L

    Bugi

    A czy aby na pewno zainstalowales dodatkowy modul z przygodami? Obie przygody sa do zciagniecia jako osobne pliki, nie zawarte w normalnym update. A objawy ktore opisujesz idealnie pasuja wlasnie do sytuacji, gdy masz zainstalowana przygode w starej wersji, wydanej przy okazji patcha 1.3.
  9. L

    Co sądzicie o ER?

    Ja tam jestem czujny, zwarty i gotowy ;) Nie ma o czym mowic ;) Dobra dyskusja nie jest zla, chociaz faktycznie od pewnego czasu utknela w miejscu ;)
  10. L

    Co sądzicie o ER?

    undomiel9 --> Jesli pozwolisz, to prosze, ustosunkuj sie i wytlumacz mi - jak mam rozumiec nastepujace cytaty (do ktorych odnioslem sie wczesniej), jesli nie jako zawoalowany atak:Co mądrzejsi ściągnęli to z sieci (za darmo ), żeby zobaczyć, jak to działa.gdybym był niezadowolony to już wina...
  11. L

    Co sądzicie o ER?

    Dowartosciowaliscie sie swoim "sprytem"? Czujecie sie lepsi? Nie przyszlo wam oczywiscie do glowy, ze nie kazdy ma czas na zciaganie kilku gb danych z przeciazonych serwerow i pilnowanie przez iles godzin, czy aby na pewno pliki nadal sie zciagaja? W wielu wypadkach kupno tego update w sklepie...
  12. L

    Bugi

    Powiemi Ci tylko, ze w edycje premierowa gralem przez jakies 2/3 (albo i wiecej) gry z 1GB ramu, z win xp sp2. Nie zaliczylem ani jednej wywalki ! Gra mulila sie z oczywistych wzgledow - trzeba bylo doczytywac dane z pliku wymiany - ale wywalki z tego powodu nie mialem zadnej.Jesli nawet teraz...
  13. L

    Co sądzicie o ER?

    To moze niech PR CDPR nazywa to patchem - wtedy klopotu nie bedzie. Ale nowa, ulepszona edycja gry - jak sami tworcy to okreslaja - nie powinna zawierac bugow, ktore sa najbardziej uciazliwe w rozgrywce. Na 2 przejscia gry (i teraz trzecie) klony postaci kompletnie mi nie przeszkadzaly, ba -...
  14. L

    Bugi

    Moze i tak. Ale krzaczy sie rowniez i wywala do windowsa, gdy tego ramu nie brakuje wcale - np. u mnie, na win xp sp3 z 3gb ramu (z czego podczas gry wolne jest grubo ponad 1gb) potrafi sie wywalac nie wiadomo czemu. Z drugiej strony - 2gb nawet na vista, przy wiedzminie powinno byc...
  15. L

    Bugi

    Czy ty w ogole rozumiesz, co tu sie pisze? Gram sobie na hardzie i dopoki jakies babole nie zaczynaja sie wlaczac, to idzie mi bardzo dobrze. Przez babole rozumiem:- w zadaniu z Vesna wlaczajace sie cutscenki podczas gdy polowa barghestow w najlepsze zyje i _podczas durnej cutscenki_ zre albo...
Top Bottom