Recent content by LordXun

+
  1. L

    Zakończenie - dyskusja

    Ja po jakichś 150 godzinach też dobiłęm do końca i na tym poprzestałem - myślałem, że będę dalej ogrywał jeszcze Skellige z pytajników, ale prawda jest taka, że troszkę mnie te 150 godzin świetnej zabawy zmęczyło i pora na odpoczynek na parę dni. W każdym razie: - Ciri w Nilfgardzie - Temeria...
  2. L

    Wiedźmin 3: system walki

    Nom... żarty żartami, ale strój Ciri do Walki (szczególnie buty), to też trochę żart, chociaż niestety nagminny w filmach, serialach i... grach.
  3. L

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    Kitajec87 Z jednej strony tak, z drugiej zaś... nie jestem przekonany, czy czułbym się komfortowo, przyjemnie i lekko kierując akurat Eskelem. Mam wrażenie, że ta postać jest zabarwiona przez wystąpienia serii gier na tyle, że możę być się trochę ciężko przyzwyczaić - lepsza IMHO by była postać...
  4. L

    Wiedźmin 3: system walki

    Ej, też bym się bał w takich wywrócić ;)
  5. L

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Ech, jakoś wiedziałem że nie potraktujecie tego z przymróżeniem oka, mimo że taka była moja intencja. Ja piłem tylko do zestawienia zwrotów, bo sam przecież jake8784 napisał, że nie podoba mu się graficznie, bo poza tym (jak rozumiem mechanika?) ok. A mimo tego padło takie grube i ostateczne...
  6. L

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    W ramach czepialstwa... nie podoba się Tobie, znaczy od razu, że krok wstecz? A może innym osobom się podoba i to krok jednak w dobrą stronę? ;) Oczywiście oczywiście, każdy może mieć swoje zdanie i każdemu się może podobać lub nie (ja na przykład nie mam zdania in plus ani in minus), ale...
  7. L

    Grafika - mody / zmiany w plikach gry

    Hahaha :D Da się - skorzystać z ustawień które zaproponowali deweloperzy mając na uwadze słabsze sprzęty... :P A tak na poważnie, to właśnie jest powód dla którego te zabawy są niestety dla ludzi z dużym mięśniem pod maską :(
  8. L

    [BUG] Kowal w Skellige / Kaer Trolde

    Podbijam - niestety u mnie też nadal nic nie pomaga :/
  9. L

    Chcemy Wiedźmina 4?[ankieta]

    witcherfan100 odnośnie opcji nr 1 - i w tedy gra mogłaby się kończyć Jaskrem mówiącym "I Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od północy od bramy Powroźniczej" :D
  10. L

    Nieprzyjemna sprawa .

    Aczkolwiek REDzi przynajmniej w kilku wcześniejszych wypowiedziach podkreślali, że najpierw powstawała Polska wersja językowa (chociaż mogło to dotyczyć tylko wcześniejszych wersji - to już dawno było) - o czym świadczyć może duża ilość polskich, lokalnych smaczków. No ale niestety... głównym...
  11. L

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Ale podczerwień to tylko inne spektrum więc wciąż jakieś źródło tego światła (w spektrum podczerwieni) jest potrzebne :P
  12. L

    Wiedźmin 3: dodatki, rozszerzenia, DLC

    Bohaterów to akurat już teraz nie brakuje... przydałoby się więcej zwykłych kart ;)
  13. L

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Dokładnie tak jak napisał Tares - czysta fizyka się tutaj kłania :) ---------- Zaktualizowano 06:43 ---------- Aczkolwiek... skoro eliksir kot w jaskiniach też działa, to znaczy, że kompletnych ciemności tam jednak też nie ma, albo względnie, że kot polepsza inne zmysły co jest tylko...
  14. L

    Wypuścić tak zabugowany produkt to skandal

    Ja mam raz na dwa - trzy dni crasha do pulpitu mimo najnowszych sterów, ale nie powiem, żeby mi to niszczyło jakoś potężnie przyjemność z grania ;)
Top Bottom