Recent content by Loreado

+
  1. L

    Otwarty świat Wiedźmina w najnowszym zwiastunie!

    Rozumiem, że koń nosi biustonosz? :D Chodziło mi oczywiście o zdjęcie z 2 kobietami, a nie Yen i jenorożcem..
  2. L

    Otwarty świat Wiedźmina w najnowszym zwiastunie!

    to ten sam biustonosz, a 2 pani ma włosy jak Triss, to chyba jakiś sen Geralta :)
  3. L

    Wiedźmin 3: PAX East 2015

    Ale to świetnie wygląda, po tym gameplayu aż mi ślinka cieknie heh, a tu jeszcze trzeba kupić nowy komputer.Coś pięknego.
  4. L

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Tak myślę, że ten nowy gameplay nie jest na najwyższych ustawieniach, bo po prostu nie ma takiego kompa obecnie coby uniósł na pleckach Geralta :D
  5. L

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Wg mnie nic sie nie zmieni jesli chodzi o wymagania, trzeba by było czasu na optymalizacje PC, a Redzi pewnie nie zamierzaja kolejny raz przesuwać premiery, więc niestety ale ja czuję, że w dniu premiery to sobie nikt nie pogra na PC na najwyższych ustawieniach bez przycinek.Bo co oni mogą...
  6. L

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Vesemir ma nos jak żul sprzed sklepu co pije codziennie denaturat xD A screeny z logiem W3 faktycznie upiększane ;p
  7. L

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jeszcze sie okaze, że przy W3 Unity to bardzo dobrze zoptymalizowana gra :O
  8. L

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Przecież w grach z serii AC tak samo jest, bohater może umrzeć w zakończeniu, a potem i tak gramy :P chociaż tam to jest Animus :D Mi tam nie przeszkadza, natomiast boje sie ze kompa z NASA bedzie trzeba zamawiac.
  9. L

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Oj coś czuję, że będzie mega lipa z optymalizacją, ja rozumiem otwarty świat, ale grafika imo nie jest jakaś z kosmosu, hmm.
  10. L

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Nie no, tak piękny Wiesiek, biega, skacze, pływa, nurkuje, a ja kupie chyba dopiero kompa na wakacje :( Ogólnie świetne materiały, tylko mimika słaba, no ale na to chyba nic nie poradzimy, bo w każdym Wieśku były z tym problemy, ale świat jest piękny. No i pijacka mordka Vesemira mega hah :D
  11. L

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Świetnie wygląda, szkoda że nie pogram, może dopiero uda mi się gdzieś kupić kompa na wakacje ;p
  12. L

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    Przecież to Jędrula :P Em Hyr zabolało, ale ogólnie spoko
  13. L

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    przeciez to sa napisy od gry online, nie zrobia ci dubbingu do tego trzeba czekac na wersje redow(jezeli bedzie)
  14. L

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    No to dowalili heh, ale za pol roku ceny spadna, zreszta pewnie sa wymagania zawyzone :)
  15. L

    Dubbing w Wiedźmin 3:Dziki Gon

    Ten angielski Geralt nie jest taki zły, z tego co pamietam w 1 byl fatalny, ale teraz jest całkiem niezły.
Top Bottom