Recent content by lucas18

+
  1. L

    Salamandra problem

    Powinieneś sobie dać z nimi radę bez problemu.
  2. L

    Wiedźmin a matura, praca licencjacka itd.

    Witam! W tym roku piszę maturę i stoi przede mną wyzwanie jakim jest prezentacja maturalna. Wybrałem sobie temat: "Świat fantastyczny w literaturze. Przedstaw trzy różne jego ujęcia.". Do tematu wybrałem sobie "Władce Pierścieni" Tolkiena, "Diune" Herberta i "Zew Cthulhu" Lovecrafta. Problem...
  3. L

    Problemy sprzętowe, z wydajnością / pytania o upgrade sprzętu - temat zbiorczy

    Nikt Ci nie odpowiedział więc ja spróbuje Ci pomóc. 1)Przy wyborze monitora nie patrz na firmę tylko na parametry. Tu polecam ten artykuł: http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Poradnik_jak_wybrac_monitor_LCD-2238.html 2)Co do zasilacza to Chiftec oczywiście to lepsza firma niż SilentiumPC...
  4. L

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Znając życie pewnie gdzieś w październiku CDPR pokaże nam jakiś porządny zwiastun.
  5. L

    Pytania do CD Projekt RED (tylko pytania!)

    Widzę, że dawno nikt tego tematu nie odwiedzał, ale mam nadzieje że jego koncepcja nadal działa. Czy wiadomo kiedy dokładnie będzie premiera REDKit?
  6. L

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Chyba będzie można liczyć na trójkąt :D
  7. L

    Red engine 3

    Pewnie będzie, ale trochę później.
  8. L

    Red engine 3

    http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2013/02/04/march-cover-reveal-witcher-3-wild-hunt.aspx
  9. L

    Red engine 3

    Ale kasę i tak trzeba szykować w końcu to będzie, w większości przypadków, poważny upgrade sprzętu.
  10. L

    Project Wiedźmin-Fan Film

    Macie moje poparcie i mój głos także. Mam nadzieje, że projekt wypali bo mam już dosyć oglądania polskich gniotów.
  11. L

    Wiedźmin a matura, praca licencjacka itd.

    Witam! W przyszłym roku czeka mnie matura ustna z języka polskiego, z którego powiedzmy sobie szczerze najlepszy nie jestem. Dlatego majam nadzieję, że użytkownicy tego zacnego forum udzielą mi kilku wskazówek. Mój temat: "Świat fantastyczny w literaturze. Przedstaw trzy różne jego ujęcia"...
  12. L

    Zjazd Wiedźmińskiej Społeczności – Relacja

    Ta z czerwonymi włosami to fajna laska jest. :D
  13. L

    Ankieta o grach komputerowych

    Będę dobry i Ci pomogę. 1.b 2.d 3.b e 4.a 5.c 6.b 7.a 8.b 9.e (allegro) 10.a 11. 12.Jest to prostsze. _______________________ Płeć: b Wiek: b Aktualnie jestemL c
  14. L

    Projekty CzerwonegoKarczmarza (cz.2): gog.com PREMIUM

    Oj jak ja lubie mapki z gier RPG. A co do pomysłu fajny tylko ja bym proponował by jeden box zawierał np. w przypadku gothica I , II + dodatek i III + dodatek.
  15. L

    Problem z grą.

    Podaj specyfikacje sprzętową. Bo z pustego to nawet Salomon nie naleje
Top Bottom