Recent content by LucasSz

+
  1. L

    Zadanie "Marlena" v 1.24

    Zadanie "Marlena" v 1.24 Mam zadanie odszukac posag marleny w jej starej posiadlosci kiedy byla wichtem. Zadanie polega na przeszukiwaniu beczek. Beczka, ktorej szukamy to ta druga idac od prawej strony. Problem jest taki ze gdy juz otworze te beczke to w niej nic nie ma a zadanie...
  2. L

    Wyłączanie się gry w zadaniu " W Księżycową jasną noc"

    Nie wchodzic na lodke i ominac taki fragment?? Nieee, zdecydowanie niee :D Ustawilem wszystko na low, wylaczylem calkowicie postprocesy zeby tylko ten fragment przejsc dalej i niestety dalej to samo, czasem troche dalej sie uda czasem odrazu ale ciagle wywala gre. Pozatym nie po to kupilem gre...
  3. L

    Wyłączanie się gry w zadaniu " W Księżycową jasną noc"

    Przylaczam sie do tematu, mam ten sam problem. Po dlugim dialogu z Shani na imprezie weselnej wsiadam z nia na lodke i w tym momencie gre zbija do pulpitu, nie ma obrazu a w tle slychac ich dialog i nic sie nie dzieje. Pozostaje zamknac program i gdy zaczynam od nowa po wreczeniu Shani prezentu...
  4. L

    [BUG]Bug umożliwiający zdobywanie doświadczenia w nieskończoność za darmo w kilkanaście sekund

    Heh, chlać, ćpać i dup..yć :P Tylko ile mozna? :)
  5. L

    [BUG]Bug umożliwiający zdobywanie doświadczenia w nieskończoność za darmo w kilkanaście sekund

    No ok ale po co Ci tyle kasy? Ja mam chyba ze 30k za rozne itemy itd i nie mam co z ta kasa robic? Co chcesz za te kase kupowac? Ja poza kilkoma recepturami i jakimis skladnikami ktorych mi brakowalo do wytworzenia czegos nic nie kupowalem. Owszem moze na poczatku gry kasa sie przydac na...
  6. L

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Ja rozumiem ze wprowadzenie osobnej gry w gwinta multiplayerowo wiazaloby sie z jakims wiekszym dodatkiem i raczej nie w patchu najblizszym ale tak w jakiejs przyszlosci byloby naprawde fajnie moc pograc z innymi graczami w gwinta, zrobic np jakis ranking plus np mozliwosc zdobycia jakis...
  7. L

    Aktualizcja 1.08 - Lista zmian

    Poza tymi wszystkimi propozycjami zmian chcialbym by wprowadzono mozliwosc osobnej gry w gwinta kartami zdobytymi w grze np miedzy innymi graczami/znajomymi , tak for fun, byloby naprawde fajnie ale pewnie za duzo bym chcial...
  8. L

    Gwint trzy wygrane zadnej karty

    Potwierdzam, kupcow jest wiecej niz kart do zdobycia u nich, tak na wypadek gdybysmy ktoregos nie zaczepili itd. Najlatwiej sprawdzic to mozecie przechodzac drugi raz gre i idzicie do ktoregos z tych kupcow wczesniej niz przy pierwszej grze i zagrajcie z nimi, wtedy bedzie widac czy daja karte...
  9. L

    [BUG] Nie zaliczyło achievement po pokonaniu Therazane

    Mnie tego achi nie zaliczylo jeszcze na patchu 1.06 ale fakt faktem ze po kazdym patchu jest coraz gorzej, naprawia 5 rzeczy a zepsuja 10 i wychodzi na to ze gra najlepiej jeszcze dzialala na patchu 1.02 bodajze, ehh.
  10. L

    Skrzynia w elfich ruinach (wycieczka z Filippą)

    Mam dokladnie ten sam problem, w jaskini na 1000% nie ma nigdzie tego klucza. Albo wiec jest to bug, albo klucz mozna zdobyc gdzie indziej lub przy innych okolicznosciach badz czego nie mam juz jak sprawdzic, byc moze tym kluczem z pomieszczenia z pulapkami mamy mozliwosc otwarcia jednej z tych...
  11. L

    Patch 1.08 - Oczekiwania

    WIele tu wymienionych problemow rzeczywiscie mogliby naprawic/dodac.Nie bede sie powtarzal zatem dodam cos od siebie. Denerwuja mnie np skrzynki, worki czy inne cuda do otwarcia w miejscach gdzie nie mozna sie do nich dostac bo sa za wysoko albo w miejscu odgrodzonym niewidzialna sciana (byly...
  12. L

    Trofea - brak możliwości pozbycia się.

    Ja mam takie trofeum z Wiwerny, ktorego nie moge sie pozbyc, Wszystkie zadania, zlecenia mam juz zakonczone, po zmianie, mapy, regionu, medytacji, nadal nie da sie go pozbyc. Poki co nie mam jeszcze wrzuconego patcha 1.07 bo jestem przy samym koncu gry, zostalo mi troche z glownego watku bo...
  13. L

    Aktualizacja 1.07

    Byc moze tak bylo, no niewazne. Tak czy owak patcha nie pobralem narazie i chyba sie jeszcze wstrzymam, tymbardziej ze mam juz gre przy samym koncu. Btw, Wiesiek 3 naprawde jest swietna gra ale chyba troche przerosla chlopakow z CDP Red i chyba jeszcze troche potrwa nim gra bedzie w pelni...
  14. L

    Aktualizacja 1.07

    Ja narazie pozostaje przy patchu 1.06. W GOGu, w zakladce gdzie zaznaczam dlc, autoaktualizacje etc bylo wyraznie napisane ze mam patcha 1.06 a wgranie 1.07 moze spowodowac, ze savy nie beda dzialac wiec nalezy sie zastanowic czy napewno chce wgrac tego nowego patcha. Bylo, bo teraz nie ma tej...
  15. L

    Aktualizacja 1.07

    jakos nie widac tego patcha....
Top Bottom