Jobs Support Register

luk757's latest activity

+
  • L
    Cala baza kart po polsku z ostatniej wersji bety https://gwent.seven7y.com/ob-cards.php?faction=Northern Realms&lang=pl Wystarczy...
  • L
    luk757 replied to the thread Losowanie przeciwnka.
    Ja testuje cały czas :) Może na zbyt małej próbie twoje testy?:) BTW szkoda, że nie podali na czym te zmiany polegają dokładnie.
  • L
    Może i coś zmienili ale szczerze mówiąc tego nie widzę... Losuje mi graczy z pro rank jak i względnie nowych (poniżej 300 wygranych meczów).
  • L
    Powiem wam, że przechodzę sobie grę 2 raz (konkretnie to zacząłem od Angren bo brakowało mi 2 kart z tej mapy i przejdę do końca bo...
  • L
    A jaką macie pewność, że ten gość wyżej nie założył sobie nowego konta jako weteran żeby się pochwalić? Poza tym jakie ograniczenia ma...
  • L
    luk757 replied to the thread Problem z limitem kart w ręce.
    To jest założenie dosyć naiwne, że ktoś kto cię przebił na równych kartach w 1 rundzie będzie pasował od razu w 2 (przy 8 kartach na...
  • L
    Ale o to chodzi. Nikt nikomu nie każe drypassować. Właśnie to odróżnia dobrych graczy od tych słabych. Wiedzą, że jednak w pewnych...
  • L
    Nadal nie wymusza to grania 6 kart w 1 rundzie, o których pisze @Colossus43 Mam wrażenie, że Ci przytaknął bo sam się w tym wszystkim...
  • L
    Jak grasz na słabych graczy to tak, to jest dry pass, ale takimi big monsterami robić dry pass po wygranej rundzie jest głupi po prostu...
  • L
    Jakie "stracić karty"? Przecież karty nie lądują już na cmentarzu/ nie są wygnane w związku z limitem.
  • L
    luk757 replied to the thread Dużo miłości!.
    A mi przerywniki filmowe między misjami z Thronebreakera, identyczny styl :)
  • L
    luk757 liked Gomola's post in the thread Dużo miłości!.
    Niech każdy dziś znajdzie swoją Walentynkę :D
  • L
    Ma to sens chociaż dla mnie jest trochę przegięciem. Imho przewaga taktyczna to powinno być coś nienaruszalnego na stole. Z drugiej...
  • L
    To coś chyba jest nie tak z ta kartą... albo jakiegoś buga miałaś? Przewaga taktyczna powinna być nietykalna a pułapki usuwane. Jeśli to...
  • L
    @Seavro ale co Jan ma udowadniać? Przecież on właśnie na to narzekał, ze zagranie na pusty stół może nic nie dać... Edit: Dobra widzę...