Recent content by luxshop

+
  1. L

    Zlecenia w III akcie (ghule, graveiry, fledery, wywerny, kikimory, archespory)

    mi sie tam podoba Twoje pojscie do sprawy. rowniez nie lubie sie pozniej gimnastykowac by cos odkrecic. mysle ze Twoje uwagi sie przydadza (chocby wlasnie dlatego ze ulokowane w 1 poscie). ostrzezenie dales, jak ktos nie chce wiedziec to niech nie czyta. dzieki, pozdrawiam
  2. L

    Doły z gliną i Berengar

    pamietnik babuni tez potrzebny na imprezie u Shani, zalezy kogo zaprosisz na impreze to potrzebny jest inny przedmiot. jesli zaprosisz Carmen to przyda sie pamietnik ;D
  3. L

    nie moge zlapac Colemana w karczmie

    bylem na grobli i nie moge pociagnac questow z colemanem ktore mi zostaly do zrobienia w dzienniku. pomozcie please
  4. L

    nie moge zlapac Colemana w karczmie

    jak kupowalem u niego fistech to z dialogu nie wynikalo bym mogl pociagnac jakis quest z nim, bylo tylko napisane w dzienniku i ze szukac go w knajpie. napiszcie jeszcze czy warto doniesc na colemana karczmarzowi. dzieki
  5. L

    nie moge zlapac Colemana w karczmie

    myslalem ze na grobli siedzi w dzien, a zeby zalatwic te questy z nim to wieczorem w karczmie. ale dzieki ide na groble. pozdrawiam
  6. L

    nie moge zlapac Colemana w karczmie

    nie moge zlapac Colemana w karczmie witam, problem mam nastepujacy, chce zalatwic questy z colemanem i dlatego nie wydaje go karczmarzowi. od kolemana kupowalem juz "zioko" dla straznika, uwolnilem vivaldiego itd, itp. ale nie moge zlapac juz colemana w knajpie zeby zrobic reszte questow z nim...
Top Bottom