Recent content by MaartenVaanThomm

+
  1. M

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Kilka dodatkowch pytań: 1. Które srebrne style opłaca się rozwijać? O stalowe nie pytam, bo grupowym czyszczę wszystko i nie mam w planach rozwijania reszty, chyba, że tylko po cios specjalny, żeby rozbić tarczę mistrzowi. Ze srebrnych zaś nie wiem totalnie w co iść, grupowy w obecnym etapie...
  2. M

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Dobra, nie ważne, coś krzaczyło z Complete Sword Overhaul, myślałem, że wgrywałem compatibility patcha, ale sie okazało, że pominąłem. NIe ważne. Warto się rozdrabniać na miecz RRR (16 dmg 5% parowania) skoro mogę mieć trochę drożej RRB (17 dmg 5% parowania)? W drugim akcie celowałbym w RBY (17...
  3. M

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Po co medytacja godzinna? Zbija toksyczność już po wypitych eliksirach? Quen po rozwinięciu zbija 45% hp przeciwnika i daje nietykalność, więc moim zdaniem warto.
  4. M

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Witam, dawno nic nie słychać, ale napiszę - przysiadam się ponownie do FCRa po poprzedniej próbie przejścia na wiedźminie (6/6) postanowiłem spróbować ponownie. Piszę w nadziei, że dostanę jakieś ciekawe wskazówki odnośnie rozwoju postaci. Poprzednim razem to zawaliłem i zaciąłem się w III akcie...
  5. M

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Tutaj masz podstawowy shader: https://sfx.thelazy.net/games/shader/9/ Tutaj preset: https://sfx.thelazy.net/games/preset/2294/ Jeśli chcesz zainstalowac preset, musisz zmienić nazwę tego pliku z "SweetFX_Settings_The Witcher- Enhanced Edition_Cinematic Witcher Redone.txt" na...
  6. M

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Ekosystem też jest jednak przesadzony. Mam 9 języków topielców i biegam już 4 noc z rzędu (w grze) i nic nie mogę znaleźć, ani jednego. Wiwerny, bloedzuigery, ghule, utopce, wilki się respią, a topielce nie. W nocy powinno być tego od cholery, w ogóle bagna klimat straciły. Kiedyś nawet do głowy...
  7. M

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Graveiry rozdupczone. Aard? ZBAWIENNY. Poraniłem do połowy paska każdego poucianymi sekwencjami z aardem, a potem wszedł instant kill i odetchnąłem. Co ciekawe z nich również mi nic nie wyleciało. Z jednego tylko jedna dawka trupiego jadu. Nic więcej :/ Próbowałem tak robić jeszcze wcześnie...
  8. M

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    16 poziom, dałem z nimi radę. Zręczność II Wytrzymałość IV Puszczyk Albedo + Jaskółka Nigredo + Zamieć + Jedzenie + Woda + Olej p. upiorom Ja inną taktykę miałem. Na początku sprint na drugi koniec pokoju, a potem polowanie na jednego. Nie łączyłem sekwencji. Pierwsza sekwecja i zmiana...
  9. M

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Wrzuć no parę skrinów z tego ENB, co? :> Czyli teraz wszystko ładować w zręczność? Który masz poziom? I możesz pokazać swoją postać jaką miałeś podczas walki z Graveirami i Upiorami :> I ewentualne eliksiry
  10. M

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Ja wolę osobiście SweetFX na presecie Cinematic Wicher Redone. ENB są przesaturowane, przebloomowane i wszystko się świeci jak wyzimskiemu psu jajca. Tutaj kilka screenów porównawczych vanillę i SweetFX CWR: Grobla CWR Dom Kalksteina Vanilla Dom Kalksteina CWR Szpital Vanilla Szpital CWR...
  11. M

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Właśnie zainstalowałem, zobaczymy jak będzie się to prezentować, bardzo spodobał mi się inny aspekt moda - sound overhaul. Usunięto te brzęczenie przy przełączaniu stylu i przy dobywaniu broni, teraz słychać tylko czysty dźwięk wysuwania miecza z pochwy. Do tego uwzględniono, że srebro i stal to...
  12. M

    [W1][mod] Full Combat Rebalance v1.6

    Witam! Jeśli chodzi o bugi to ja zauważyłem 2. Gram na najnowszej wersji oczywiście, czyli 1.6a. W zasadzie oba bugi odnoszą się do talentów - pierwszy - nie mogę wykupować wzmocnionych wersji znaków, mimo, że spełniam wszelkie wymagania, dopiero po wykupieniu dowolnego talentu i anulowaniu...
Top Bottom