Recent content by maciekka09.297

+
  1. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Taki, co szanuje swoje miliardy, całe 1.5 :p A tak serio - Zdenek Bakala.
  2. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Te 300 tys. to podobnoż żeby przekonać czeskiego miliardera, że jest zainteresowanie projektem, wtedy on sam wyłoży kasę. Gra ma być w alfie za ok. 6 miesięcy.
  3. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Od razu pobiegłem na Kickstartera... i od razu uciekłem bo nie można płacić PayPalem :( Szejm. A co do walki to faktycznie interesująco się zapowiada. Zwłaszcza, że symultanicznie chcą to na konsole wypuścić. Hmmm...
  4. M

    The Witcher 3 to be published in CZ-SK-HU territories by CENEGA, with Czech localization on all three platforms

    That would be Polish. Edit: Oh crap. Didn't see the socond page :p
  5. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Złego może nie, ale to co pisał Booraz to jego własna interpretacja. A co do sprzętowych tematów, to też konkretów w wywiadzie nie było podanych. Nie wiem, nie chcę nikogo obrażać czy coś, ale pisanie o konkretach, kiedy nie było ich w oficjalnych źródłach to nie jest rzetelna praktyka. @down...
  6. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Ale ktoś brzydko znadinterpretował ten ostatni wywiad...
  7. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Jak już wchodzimy w terminy angielskie to jest jeszcze takie słówko: overinterpretation :D
  8. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    Eeee, no nie wiem... "couple" to "parę". W sensie para to dwa, ale nie wiem czy dokładnie o to chodziło.
  9. M

    Wiedźmin 3: Dziki Gon

    A podobno wątków politycznych fani Miedźwina nie lubią...
  10. M

    What kind of an afterlife would you prefer, if any?

    Personally, I like how Terry Pratchett puts it. You get what you believe you deserve. With a little twist if you're extra evil ;)
  11. M

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Nie zrozumieliśmy się. Myślałem, że o żarciu mowa. Też jestem za inteligentnym systemem uszkodzeń. Choć nadal nie wiem, co ów miałby do poziomu trudności.
  12. M

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Ups, double post. Tak to jest jak się pisze z telefonu. Mógłby ktoś zaraportować? Z góry dziękuję.
  13. M

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Tak, mile widziane byłoby też zwiększenie kolektywnego IQ przeciwników, ale twoja propozycja też ujdzie. Btw skąd pomysł, że jedzenie to jakaś rewolucja? Już wcześniej był wspominany Fallout, ten pomysł to raczej... odgrzewany kotlet (Badum-tssss)
  14. M

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Szczerze? Jak mi się wyświetli, to wcale nie wciągnie bardziej w wykreowany świat, tylko zirytuje. A tak w ogóle, to lubię grać na poziomach wyższych niż łatwy/normalny dla wyzwania wynikającego z walki, a nie wymysłów typu wskaźnika głodu. I fajnie by było, gdyby nie był on powiązany z poziomem...
  15. M

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Nie żebym miał coś ciekawego do powiedzenia, ale próba anabolików działa na wyobraźnię :D
Top Bottom