Recent content by MaciekR94

+
  1. M

    Launcher w języku angielskim

    Launcher w języku angielskim Witam, Przeszukałem google i to forum w poszukiwaniu takiego tematu i były jedynie podobne, dotyczące zmienionego języka w logu, menu, bądź w grze. U mnie natomiast występuje język angielski w launcherze. W całej reszcie gry wszystko jest po polsku. Grę mam...
  2. M

    GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana

    Mnie najbardziej ciekawi tryb fabularny. Czy to będzie forma opowiadań/zleceń wiedźmińskich? I jedno jest ciekawe. W jednym miejscu strony jest wymienione pięć talii - razem z Nilfgaardem. W większości innych tylko 4. Błąd, przeoczenie, czy Nilfgaard jest dopiero cięty, żeby nie był silniejszy...
  3. M

    Aktualizacja 1.07

    Witam, Czy ktoś wie jak ominąć obowiązek instalacji patcha na dysku C? Gdyż nie mam na nim wolnego miejsca, a prawie 200gb wolnego na dysku D, mimo to po wyborze języka w instalatorze wyświetla mi się komunikat o braku miejsca na dysku.
  4. M

    Nielogiczności w W3 i inne minusy

    Temat wieku Morvrana Voorhisa poruszyłem już w osobnym wątku, gdy tego jeszcze nie było, ale druga rzecz którą zauważyłem jako niezgodną z Sagą, już nie zasługuje na nowe zakładanie tematu więc spytam tutaj. Czy ktoś kojarzy może, czy król Bran ze Skellige nie powinien być dawno martwy? Zgodnie...
  5. M

    Morvran Voorhis

    Ostatecznie zgadzam się z jednym z przedmówców - "malutki" mogło być obelżywe a tak naprawdę określać młodego nastolatka, za którego będzie na razie rządzić Rada Regencyjna.
  6. M

    Morvran Voorhis

    Morvran Voorhis Cytując Panią Jeziora: - Jeśli można coś podpowiedzieć - odezwał się przeciągający sylaby. - Princ Voorhis ma syna, malutkiego Morvrana. Ten jest znacznie lepszym kandydatem. Po pierwsze, ma mocniejsze prawa do tronu, tak po mieczu, jak i po kądzieli. Po drugie, to dzieciak, za...
  7. M

    Komiksy i dodatkowe przygody z W1, a chronologia

    PATROL A orientujesz się, gdzie takie słuchowisko można zdobyć? Plotki mówiły, że będzie dołączane do preorderów W3, ale nic takiego nie dostałem, a nie widzę też nigdzie możliwości kupna.
  8. M

    Komiksy i dodatkowe przygody z W1, a chronologia

    Link podany przeze mnie to właśnie ten temat Torpedy (w temacie o smaczkach są 2 linki do tego tematu, jeden nieaktywny, a drugi to ten który podałem), aczkolwiek tam ujęto tylko książki i opowiadania, bez gier i tych 2 komiksów, które można uznawać za oficjalnie gdyż zostały wydane przy...
  9. M

    Komiksy i dodatkowe przygody z W1, a chronologia

    Komiksy i dodatkowe przygody z W1, a chronologia Ten temat założyłem zastanawiając się nad pełną chronologią wszystkich rzeczy wydanych oficjalnie pod szyldem Wiedźmina. Zgodnie z wątkiem ze strony sapkowski.pl - http://sapkowski.pl/forum/viewtopic.php?f=14&t=3507 Panowie zrobili fajne...
  10. M

    Sapkowski.pl i stare dane z tej strony

    Sapkowski.pl i stare dane z tej strony Pamiętam, że niegdyś natknąłem się tu na temat, gdzie ktoś wyszperał stare genealogie i inne pliki opublikowane kiedyś na stronie A. Sapkowskiego. Przejrzałem forum, szukałem na googlu i nie mogę tego wyszperać. Przepraszam jeśli przeoczyłem jakiś temat...
  11. M

    Wampiry według Redów, czyli mała rewolucja w W3

    A ja z kolei pozwolę sobie przytoczyć fragment podrozdziału o wampirach pochodzący z Kompedium o Świecie Gier. (narratorem rozdziału o potworach jest Geralt) "Wampiry przywykło się dzielić na dwie grupy - wampiry niższe i wampiry wyższe. Trudno orzec kto stworzył ten nieco błędny podział, lecz...
  12. M

    Mody - czyli dlaczego Wiedźmin 3 potrzebuje ich od samego początku

    Pytanie wydało mi się najbardziej pasujące tutaj - czy ktoś już wpadł na pomysł wydobycia zawartości z plików pl.w3strings? Np na zasadzie Gibbed's Red Tools przy pl0.w2strings?
  13. M

    [PROBLEM] Towarzysze Broni: Novigrad

    [PROBLEM] Towarzysze Broni: Novigrad Witam, Skończyłem quest poboczny z Triss Merigold (pozwoliłem jej odpłynąć) a także dla Roche'a i Dijkstry odnajdując Talara. Niestety nie pojawiło mi się zadanie pozwalające pogadać z Zoltanem, Roche'm i Dijkstrą w sprawie zabicia Radowida. Czy muszę pchnąć...
  14. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Jeszcze jedno pytanie: Co oznacza i5 3.1ghz w minimalnych? Czy jeśli mam i5 760 (4 rdzenie po 2.8ghz) to się nie załapie, czy warto próbować :)?
  15. M

    Wiedźmin 3: Dyskusja na temat wymagań sprzętowych

    Witam, jak większość próbuje do premiery skompletować części do PCta lub kupić konsole i zastanawiam się co wyjdzie taniej. Przejrzałem wymagania minimalne, ale sprzęt to dla mnie trochę czarna magia i wiem tylko, że brakuje mi 2gb ramu i na pewno karta graficzna do zmiany. Pytanie czy jest sens...
Top Bottom