Recent content by Mackowiecki

+
  1. M

    Nie można importować Save-u z W2

    W którym momencie gra pyta się ciebie o wybór save'a do importu?
  2. M

    Nie można importować Save-u z W2

    podrzucam do góry:( zależy mi na szybkiej odpowiedzi:(
  3. M

    Nie można importować Save-u z W2

    Witam Napiszę tutaj żeby nie zakładać nowego wątku. Mam pytanie odnośnie momentu w którym pojawia się możliwość wczytania save'a z w2, kiedy to następuję? Kiedy wybieram "Nową Grę" pojawiają się trzy opcje, wybór poziomu trudności, wybór samouczków i pytanie o symulacje save'ów z w2. Następnie...
  4. M

    Import save z Wiedźmin 2 nieudany.

    Witam Napiszę tutaj żeby nie zakładać nowego wątku. Mam pytanie odnośnie momentu w którym pojawia się możliwość wczytania save'a z w2, kiedy to następuję? Kiedy wybieram "Nową Grę" pojawiają się trzy opcje, wybór poziomu trudności, wybór samouczków i pytanie o symulacje save'ów z w2. Następnie...
  5. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Jedyne na czym mi zależy to wiedźmiński medalion z prawdziwego zdarzenia, nie brelok, nie szajs z edycji premium w2. Pls Red... pls ;(
  6. M

    Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

    Pewnie dlatego że raz mówisz o danej konkretnej figurce a potem mówisz o wszystkich wszelakich. Chytrze mnie zmyliłeś. Zuch chłopak!
  7. M

    Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

    Bo takie papierowe figurki możesz sobie ściągnąć nawet teraz i powycinać skoro jesteś tak zagorzałym fanem papercraft'ów.http://www.cubeecraft.com/cubee/geraltEnjoy.
  8. M

    Nowa twarz Geralta

    21 stron w niecałą dobę, to się nazywa dyskusja.Od siebie powiem iż to się nazywa prawdziwy, stary skur***** po przejściach, mówiąc krócej Geralt, gratki dla REDów.
  9. M

    Dziękujemy za Iorwetha

    Uwaga uwaga! W w tym poście nie ma ironii=oHmmmm....HHmmmmmm....HHHMMMMMM...Trochę odbiegasz od tego co napisałeś, bo w swoim poście skrytykowałeś to co napisałem, czyli krytykując to co ja pisze automatycznie się z tym nie zgadzasz i przedstawiasz swój pogląd. Jeżeli chcesz korzystać z ironii w...
  10. M

    Dziękujemy za Iorwetha

    W ogóle nie zrozumiałeś tego co napisałem, czyli wziąłeś to full na poważnie:> a zamiar i cel był inny i skuteczny.Po pojawieniu się imć Iorwetha powstał jego fanklub i temat ku jego chwale. Rozumiem może ktoś lubi, ja lubię oberżystę którego jedyną animacja jest wycieranie kufli i zamiatanie...
  11. M

    W2 - system walki i mechanika gry

    Tak, ale rynek gier komputerowych nie skupia się na osobach po 50-siątce... rozumiem że chcą grać i chwała im za to, ale starość nie mogła im tak przysłonić trzeźwego umysłu żeby nie wiedzieć że najpierw przydało by się wyeliminować przeciwnika nr. 1 przed przeciwnikiem nr. 2 co by było łatwiej...
  12. M

    W2 - system walki i mechanika gry

    Myślę że nawet niski poziom trudności powinien wymagać minimum myślenia i taktyki. Huk z tego że ktoś chce się skupić na fabule, miałem coś podobnego na poziomie normal w Dragon Age'u, fabułą była, wszystko fajnie, ale zanim doszedłem do wątku "historycznego" musiałem przedrzeć się przed hordę...
  13. M

    Dziękujemy za Iorwetha

    Wiedziałem że parę słów ukazujących Iorwetha w złym świetle ożywi choć trochę tą dyskusje.Btw. Iorweth sux!
  14. M

    Dziękujemy za Iorwetha

    Iorweth pełnokrwistym facetem?=o On nosi coś na kształt "SUKIENKI" i gra na flecie?!=o
  15. M

    Dziękujemy za Iorwetha

    Iorweth sux=oBikoz:-nosi łuk w jakimś meblu-nie ma oka-ma na sobie sukienkę-nie umie się bić (świadczy o tym brak oka oraz szybka ucieczka przed Geraltem, Triss i Vernonem)-wyszczekany jak rozpuszczony 16-latek-przodujący wyznawca idei "zabijmy wszystkich bo tak"-granie na flecie nie jest...
Top Bottom