Recent content by MadPunk

+
  1. M

    Zakończenie - dyskusja

    Falandar No właśnie ciekawe jestem co takiego było w tym liście, co skłoniło Ciri do takiej decyzji, jakieś wyjaśnienie by się przydało.
  2. M

    MINUSY Wiedźmina 3 & niedotrzymane obietnice

    Moim zdaniem do poprawy idzie parę rzeczy, część oznaczam w spoilery by nie psuć innym zabawy: 1. Schowek - jego brak jest kompletnym nieporozumieniem. Czy tylko mnie jest żal pozbywać się co chwila ulubionych mieczy i pancerzy? 2. Oznaczenie przeczytanych książek i listów - naprawdę to takie...
  3. M

    Zakończenie - dyskusja

    A ja ze swojego zakończenia jestem zadowolony (lubię dobre zakończenia :D) Niedosyt? Ogromny! Wiedźmin 4 w 2020 or We Riot :D
  4. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Całość prezentuje się przegenialnie, tylko twarz Gerwanta pozostawia wiele do życzenia. Ja rozumiem, że wiedzmin miał dziwne oczy ale bez przesady :D Małe pytanko, Steelbook jest na 6 płyt a dostałem tylko 4: 3 z grą 1 z muzyką. Czyżbym czegoś nie dostał? :P ---------- Zaktualizowano...
  5. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Do mnie na szczęście przyszło po 18(kurier jakiś zaspany podobno zapukał pod inny adres i dopiero po telefonie do mnie zawitał pod właściwy-na paczce się zgadza^^) ale rozpakuję dopiero późnym wieczorkiem po robocie.
  6. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Eh kuriera nie ma a już trzeba do roboty iść:( No nic mam nadzieję że przynajmniej wieczorem rozpocznę swoją przygodę z Wiedźmakiem. Miłej zabawy wszystkim!
  7. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Pytałem kurierowiczów :P to czekanie człowieka wykańcza :D
  8. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Ktoś z Wrocławia już dostał? :D
  9. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Oby przed, chciałbym przed robotą chociaż pudełko zobaczyć :P
  10. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    U mnie w doręczeniu od godziny 8. Zabłądził czy co ;D
  11. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    @LooZ.768 a w środku CyperPunk? :D
  12. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Zazdroszczę Wam :P Ja sobie poczekam do południa na kuriera a potem do roboty więc i tak zagram wieczorem dopiero :( :D
  13. M

    Data premiery - równi i równiejsi?

    Musiałem :D
  14. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    Paczkomaty zwykle wybiera sie jak najbliżej miejsca zamieszkania to może dostawa pod drzwi? :D
  15. M

    Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

    >Dzwonek do drzwi, patrze przez judasza - kurier! Szybko otwieram z bananem na ustach, okazało się, że to tylko polecony z ZuS'u....:D
Top Bottom