Jobs Store Support Register

Recent content by MajekX

+
  1. M

HOTFIX DO GWINTA JUŻ DOSTĘPNY!

Keymaker7 jak dostanę w 1 to spasuje i będę się cieszyć, że przeciwnik zużył win condition. Tak to już jest z tym Gwintem że często kluczem do sukcesu jest zrozumienie win condition przeciwnika i zagranie wokół niego. Patche przychodzą i odchodzą a to się w ogóle nie zmienia ;). Aż mi się...
  2. M

kotwica407 osobiście na krasnali mam: 1x assasin, 1x assasin z ceallacha, 1x peter (którego mogę nawet podnieść decoyem jeżeli jest taka potrzeba), 1x scorch, 1x menno. Peter, scorch i Menno oczywiście dopiero jak już jeden z nich się konkretnie zbuffuje. Skellen zapewnia mi dobranie większości...
  3. M

kotwica407 skąd bierzesz informacje o najlepszych graczach? Szczególnie biorąc pod uwagę, że dopiero co był hotfix który trochę jednak namieszał. Za dwa/trzy tygodnie na podstawie pro laddera będzie można wnioskować czym grają najlepsi, teraz widać głównie to co testują streamerzy. Zresztą jedno...
  4. M

kuba_h jeżeli Twoje główne założenie talii jest takie, że buffujesz jednostki to istnieje szereg kart, których jednym celem jest kontrowanie Twojej strategii. Gradobicie jest jedną z nich. To gdzie jest norma zależy od tego jaka jest meta. Jeżeli jak napisał ydorgo gradobicie regularnie potrafi...
  5. M

ydorgo28 to ja napiszę coś innego: wystarczy nie grać talią, która opiera się na wzmacnianiu jednostek ponad normę. Wtedy każdy hailstorm, który widzisz bardziej Cię bawi niż denerwuje.
  6. M

Hekwit oczywiście że to nerf. Po pierwsze bazowo dostali -2 siły. Po drugie trzeba zadać sobie pytanie "co zwykle mulliganujesz tym deckiem". Zazwyczaj byli to tancerze (buff +3) albo te jednostki, które przy mulliganie buffowały elfy o 1 (buff +5). Oczywiście możesz odrzucić Yeavinna czy...
  7. M

Talie Nilfgaardu - Open beta

Hekwit myślałem o niej już wcześniej. Problem z tym, że w momencie zagrania dajesz przeciwnikowi 3 punkty (ewentualnie 1 jeżeli mamy coś co się z nią combi). Jeżeli przegrywamy w CA i punktach to nie możemy jej zagrać bo przeciwnik spasuje. Jeżeli w CA jest remis ale przegrywamy w punktach...
  8. M

Rozwój w złą stronę.

Seba88 nie sądzę żeby dużo osób smurfowało akurat millem. Po pierwsze dlatego, że wymaga kilku bardzo specyficznych kart, które musisz stworzyć specjalnie dla tej talii (więc na początku Ci z nimi nie po drodze), a po drugie dlatego że wbijanie się gdziekolwiek Mulliganem trwa baaaaaardzo długo...
  9. M

Talie Nilfgaardu - Open beta

Chciałbym zaprezentować trochę inne podejście do szpiegowskiego nilfgaardu, czyli full controll spy deck...
  10. M

Przerwa w meczach rankingowych?

Keymaker7 proladder ma być opóźniony i pojawić się po hotfixie żródło: https://www.playgwent.com/en/news/76...velopment-team edit: tuż po moim poście pojawiła się też oficjalna informacja na tym forum
  11. M

Balans kart [propozycje, argumenty]

Gomola Hekwit Jest taka bardzo dobra, prosta i uniwersalna radą. Jeżeli nie radzisz sobie z jakimś deckiem to nim po prostu zagraj (Millem gra się zabawnie więc gwarantuje, że nie będzie to droga przez mękę). Wtedy bardzo szybko odkrywa się gdzie leżą problemy danej talii i co zrobić żeby z nią...
  12. M

Koniec sezonu rankingowego 27 sierpnia – list od Pawła Burzy

2jacks zgaduję, że chodzi o ten deck: http://www.gwentdb.com/decks/28670-swims-stammeltael-90-wr-v2 Trochę poteoretyzuję bo nie miałem jeszcze dzisiaj okazji pograć: Od razu można zauważyć że ta talia ma właściwie 7 jednostek. Do tego dochodzą przywoływane żywiołaki. Na główną siłę uderzeniową...
  13. M

Koniec sezonu rankingowego 27 sierpnia – list od Pawła Burzy

wrzucanie decku po kilku godzinach od wyjścia patcha (czy nawet kilku dniach) jest jak kupienie losu w lotku i chwalenie się wygraną jeszcze w drodze do domu. Kopiowanie takiego decku jest jak kupienie losu o dokładnie takich samych numerach "bo ktoś twierdzi, że te numery są najlepsze". Pure...
  14. M

OMÓWIENIE NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI – STREAM 28 SIERPNIA

1. Zabójstwo było praktycznie niegrywalne ponieważ użycie złotej karty do zniszczenia brązu/srebra jest zwyczajnie nieopłacalne. Nie twierdzę, że teraz jest to dobra karta bo go nie testowałem ale na pewno nie jest gorzej niż było. 2. Letho zabija mniej ale nie potrzebujesz już srebra żeby go...
  15. M

OMÓWIENIE NADCHODZĄCEJ AKTUALIZACJI – STREAM 28 SIERPNIA

Ja to widzę tak: 1. Lock staje się niesamowicie mocną mechaniką nie tylko agresywną ale też obronną. Jeżeli po patchu będę grał goldy w stylu ciri:dash czy Villena to nie wiem czy locki nie zajmą mi od razu 2 srebrnych slotów. Już teraz gra go większość decków, po patchu o ile meta nie pójdzie w...