Recent content by MajorKaza

+
  1. MajorKaza

    A New Saga Begins

    I prefer the opposite, because with predefined character I separate myself from character and make choice that I would rather not to. 1647882063 @CD PROJEKT RED , please don't make ppl overhyped.
  2. MajorKaza

    Hotfix 1.22

    Po ostatniej aktualizacji sterowników i systemu też mi wywala dosyć często, w losowych momentach. Ktoś wie jaki feature najbardziej obciąża hardware? Spróbuję wyłączyć, bo do tej pory grałem wszystko na ultra.
  3. MajorKaza

    What’s new in Night City? [Patch 1.2 development insight]

    It doesn't matter. As long as player doesn't know it, it will work. Same story like with every game with companion - he can't die, but you still act like he could.
  4. MajorKaza

    [W2, W3 Spoilers] Geralt's children.

    Hello, As someone noticed one note from Oxenfurt mentions that Geralt may be able to have children. I wonder the reason why this side line was cut? Those alchemists quest in Flotsam seemed undone for me, and now dead end in W3? Does anyone know what the concept was? Source:
  5. MajorKaza

    Cyberpunk 2077 - marzenia i spekulacje o rozwoju marki

    Chciałbym z tego miejsca gorąco podziękować za pamięć o singlowych graczach, których zarówno Beztesta jak i inne firmy zdają się mieć w poważaniu.
  6. MajorKaza

    Cyberpunk 2077 - sugestie i życzenia

    Ktoś wie może, czy płeć będzie wpływać na rozgrywkę? Będzie można uwieść kogoś przeciwnej płci dla korzyści, albo będą jakieś questy/sposoby przejścia dostępne tylko dla jednej płci?
  7. MajorKaza

    Night City [otwarte całą dobę]

    Odliczam dni do premiery, chociaż nie znam daty, a w międzyczasie ogrywam to co dostałem za darmo i jeszcze nie sprawdziłem. :D
  8. MajorKaza

    Night City [otwarte całą dobę]

    *beep*?
  9. MajorKaza

    Night City [otwarte całą dobę]

    Ja poproszę. Najlepiej z informacją o premierze CP albo wznowieniu papierowego gwinta z talią Skelige.
  10. MajorKaza

    Problem z dodatkami do Wiedźmina 3

    Tak, ale: CDP potwierdził, że produkty zakupione na GOG mogą być instalowane na kilku urządzeniach i mogę z nich korzystać jednocześnie ja, żona i dzieci również przez sieć lokalną (wyjątek stanowią usługi gier online typu Battle.net gdzie na raz może być zalogowana tylko jedna osoba). W...
  11. MajorKaza

    Wiedźmin 2 Sny Umarłych [Zapowiedź]

    Jak się to skończyło?
  12. MajorKaza

    Szukam moda / Proponuję moda

    Szukam: Modów dodających nowe questy. Z tego co widzę to ten miał w planach(?). Są jakieś kompletne? Mogą być krótkie.
  13. MajorKaza

    Problem z dodatkami do Wiedźmina 3

    Sam mam niestety tylko oficjalne potwierdzenie odnośnie członków rodziny. Uważam, że CDPRed jest pod tym względem świetny. P.S. Zawsze można się ich zapytać bezpośrednio.
  14. MajorKaza

    Problem z dodatkami do Wiedźmina 3

    Nie, jeśli kolega nie miałby ich zainstalowanych/nie grałby w tym czasie u siebie. Dawno dawno temu, w czasach gdy gry się kupowało na (zgrozo!) płytach, można było w pełni legalnie odsprzedać lub wypożyczyć płytę z grą. Więc jeśli kolega nie gra, to Kape4 może. Nie zmienia to faktu, że DLC...
  15. MajorKaza

    [Bug] Z Dalekiego Ofiru

    Przeszedłem niedawno (po raz 10 chyba) na PC i nie mam takiego buga. Albo jest Pan strasznie pechowy, albo ja mam farta. Jest Pan pewien, że to dobra skrzynia? Tydzień temu przez 15 minut biegałem wokoło ruin nie widząc drugiej skrzyni ze schematem.
Top Bottom