Recent content by Majron

+
  1. Majron

    Nowy dodatek?

    Ups :D
  2. Majron

    Pytania do twórców GWINTA

    Drzewka sezonowe mają być w rotacji rocznej. Czy w takim razie mój progres w drzewku zostanie zachowany i w następnym roku będę mógł zacząć z tego samego miejsca?
  3. Majron

    Tajniki kart: Arnjolf Ojcobójca

    Pomalować mu usta na czerwono i będzie Wiedźmiński Jocker jak malowany.
  4. Majron

    Omówienie planów na przyszłość GWINTA

    Myślę dokładnie tak samo. Głównym problemem Gwinta jest to, że nie ma koncepcji na stworzenie stabilnego kręgosłupa podstawowych zasad i w kółko coś się zmienia. Po zapowiedziach Jasona jestem dobrej myśli, ale też spokojnie poczekam jak sytuacja się rozwinie. Odnośnie TB to nigdy zapewne się...
  5. Majron

    Omówienie planów na przyszłość GWINTA

    Wow, stream wbił mnie po prostu w fotel. Oczywiście mega pozytywnie! :) Mam nadzieje że chłopaki dotrzymają słowa. BTW Burza i Slama to najlepsze duo jakie miał Gwint. Jason powiedział, że chciałby wypośrodkować stary system i nowy system. Stary system był ok i odpowiednie użycie pasowania...
  6. Majron

    Scoia'tael - Brouver, a Filavandrel

    Też mi się to od razu rzuciło w oczy. Tematycznie ni jak się tutaj to nie klei, Fil i Brouver mogliby się zamienić umiejętnościami.
  7. Majron

    Homecoming - sukces czy porażka? Kilka przemyśleń od weterana.

    Nie będę się tu specjalnie rozpisywał, przedstawię swoją opinię w plusach i minusach. Plus: - Jest to odczucie subiektywne ale mi się nowy Gwint graficznie podoba. - Podniesienie znaczenia rzędów - przebolałem jakoś stratę 3-ciego rzędu bo teraz występują umiejętności przypisane do konkretnego...
  8. Majron

    Aktualizacja Kosztu Werbunku Artefaktów

    Własnie po to został wprowadzony koszt werbunku, żeby można było łatwiej balansować grę i dlatego siła kart mogła zostać zmniejszona. Ostatnie zmiany na plus i brawa za szybką reakcję, bo artefaktów było za dużo, ale ważniejsza będzie aktualizacja w Grudniu, którą już zapowiedzieli i wtedy...
  9. Majron

    Aktualizacja Kosztu Werbunku Artefaktów

    Już myślałem, że historia z midwinter się powtórzy i zostawią nas na co najmniej miesiąc z tym co mamy. Plusik za szybką reakcję, chociaż na razie to tylko mały plaster na ranę. Zobaczymy co przyniesie grudzień.
  10. Majron

    Zadania dzienne nie dają nagród :/

    No mi wczoraj coś się ruszyło, wygrałem mecz i zaliczyło mi do dziennego zadania więc może coś naprawiają. Niestety pewnie to nie będzie działało wstecz że zaliczą mi tez poprzednie mecze:/
  11. Majron

    Rozpoczął się Sezon Mahakamski!

    A czy jest gdzieś informacja gdzie możemy sprawdzić ile tych punktów jest przyznawanych na koniec sezonu?
  12. Majron

    Zadania dzienne nie dają nagród :/

    Tak w ogóle nie zalicza mi dziennych zadań, wczoraj wygrałem kilka meczy Skelige i nic mi nie zaliczył :/ To samo z osiągnięciami :/
  13. Majron

    Zapraszamy na Publiczny Serwer Testowy!

    W sumie zarąbisty pomysł na temat jakiegoś dodatku :)
  14. Majron

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    Nie jestem prawnikiem nie będę się wypowiadał odnośnie tego art.44, być może ma prawo się domagać tych pieniędzy. Pytanie tylko dlaczego do jasnej ciasnej dopiero teraz?:) Wiedźmin 3 wyszedł w 2015 roku. Dziwne.
  15. Majron

    Sapkowski live, czyli wywiady, wywiady...

    Ha ha dobry mem. Ale Andrzeju wyjechał z tym nieźle. Czekamy na pozew Sapkowski vs Netflix. Polecam przeczytać treść pisma https://www.bankier.pl/static/att/emitent/2018-10/RB_15-2018_-_wezwanie_201810022040740606.pdf brzmi jak pogróżki.
Top Bottom