Recent content by makmak.

+
  1. makmak.

    Okładka gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w wersji na nową generację

    Mam nadzieje, że zmiana okładki zwiastuje podobne zmiany graficzne w grze. Póki co jedyne czego możemy być pewni, to problemy z modami.
  2. makmak.

    WIEDŹMIN THE WITCHER REMASTER PROJECT

    Yo nowe modele elfów i Zoltana by się przydały :P
  3. makmak.

    Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na nową generację!

    Daj im chociaż odespać dzień premiery cp77.
  4. makmak.

    [TYLKO LINKI] Lista ciekawych modów do Wiedźmina 3

    https://www.nexusmods.com/witcher3/mods/5312 Przebudowa systemu kontr, można wreszcie kopać utopce.
  5. makmak.

    Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na nową generację!

    Patche nie sprzedają gier :P Woleli ludzi wreszcie oddelegować do cp77, zamiast wiecznie pochylać się na w3.
  6. makmak.

    Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na nową generację!

    Najbardziej wzgledem pierwszych zapowiedzi ucierpiał draw distance, gdzie nawet na pc wrzucili jakąś mgłe ;v Głupota że trzeba było modem ją usuwać, a taki powstał natychmiast.
  7. makmak.

    Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na nową generację!

    Dokładnie to wynika z podanej informacji.
  8. makmak.

    Wiedźmin 3: Dziki Gon zmierza na nową generację!

    Oby mody się nie posypały po tym ulepszeniu :think:
  9. makmak.

    [UWAGA! - SPOILERY] Serial Wiedźmin (Netflix) - wrażenia spoilerowe

    Niech sie lepiej zajmą prequelem, przynajmniej nie będzie widać jak wywalają większości materiału. Mam wrażenie, że dwia opowiadania zamkneli w 20 min.
  10. makmak.

    Wiedźmińskie Zlecenia w nietypowej formie?

    Gry są zawsze przekładane po kilka razy, część deweloperów traktuje to jako część kampanii reklamowej. Robiąc assassina nr 20 łatwo jest przewidzieć date premiery. Z redami jest inaczej, bo oni z każdą grą uczą się czegoś nowego i rzucają się zawsze na głębszą wodę tworząc niepowtarzalny...
  11. makmak.

    Szukam moda / Proponuję moda

    Bardzo mi się podobają takie mody, gdzie twórca wykorzystuje to co zrobili deweloperzy i tworzy z tego nowa zawartość.. Modowane questy zawsze mi sie kojarzą z brakiem dubbingu, a tutaj można nawet nie zauważyć zmodowanej zawartości. Pytanko jak tam z tłumaczeniem będzie.
  12. makmak.

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Jakby Sapkowski chciał, żeby wiedźmin był kojarzony z książkami, to by nową sage napisał. Posłał markę w świat, nie mogło być inaczej.
  13. makmak.

    Wiedźmin: Pół Wieku Poezji Później - Fan Film

    Ogólnie liczę na nową książke Sapkoskiego, bo te szturmy na kear morhen co 10 lat mnie już zmęczyły. Z początku myślałem, że film stworzyli tylko po to, żeby pozabijać wszystkich książkowych bohaterów. Szkoda, że cały obraz filmu zepsuty scenami seksu i wciśnięciem cosplayerki na scene po napisach.
  14. makmak.

    Ekranizacja Sagi - czy za drugim razem będzie lepiej? (Hollywood, Platige Films, Netflix)

    Zwróciliście uwagę na mapke na artach? Widać zrobiona mapka od zera, pokazali gdzieś całość?
  15. makmak.

    Nowe figurki kolekcjonerskie z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon od Dark Horse i J!NX

    4 lata czekam na figurke z setem wilka i nadal nic ;v Przynajmniej nowa Yen się dobrze zapowiada.
Top Bottom