Recent content by manrakh

+
  1. M

    Powitanie (oraz pytania odnośnie wydania Djinniego)

    Czy w menu gry zostanie wprowadzona nowa opcja do rozpoczęcia gry w stworzone, nowe moduły? ( myślę, że tak ).
  2. M

    Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

    Fajne są te nowe podświetlenia na czerwono postów ekipy CD Projekt RED. Rzucają się w oczy.
  3. M

    Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy-XVI finał i aukcje wiedźmińskie.

    No faktycznie jest nijaka. No i mieczy w niej nie ma, tylko hak na potwory w ręku. Badziew...
  4. M

    Rozszerzenia

    Przeważnie ci, co dopiero zarejestrowali się na forum chcą mieć koniecznie multiplayer. ::)
  5. M

    Gry komputerowe

    Ja czekam z niecierpliwością na grę: Disciples III: Renaissance. Ma wyjść za granicą ponoć w czerwcu. Tylko nie wiadomo, kiedy u nas się pojawi.A to strona oficjalna gry: http://disciples3.ru/
  6. M

    Wyszperane w sieci

    Dobre. :) Ale pierwsza część bardziej przypadła mi do gustu.
  7. M

    MMORPG w jakie gramy

    Ja czasem pogrywam (ostatnio nie) w LastChaos. Co rusz są wprowadzane tam jakieś dodatki urozmaicające rozgrywkę.
  8. M

    Uroda pań w grze

    Wcześniej pisałem, że podoba mi się pierwsza karta Triss, a teraz przeglądałem sobie karty w grze i muszę stwierdzić, iż podoba mi się także karta Vessny. ;)
  9. M

    Firma kurierska DPD

    Mi przynosili bezproblemowo. Przeważnie przesyłkę kurier dostarczali mi pod wieczór. Raz zdarzyło się nawet, że kurier zadzwonił, iż jedzie juz z paczką i będzie niebawem.
  10. M

    Wyszperane w sieci

    Tyle razy miał operację plastyczną, że teraz to wszystko wychodzi... ::)
  11. M

    Patch 1.2 dostępny!

    Sprawdziłem jak wczytują i zapisują się stany gry i muszę stwierdzić, że jest szybciej. O to chodziło. :)
  12. M

    Patch 1.2 dostępny!

    Patch 1.2 zajmuje tyle co patch 1.1a i nie wymaga poprzedniej wersji poprawki. Ciekawe jak to wszystko upchnęli do nowego patcha. :oJeszcze nowej poprawki nie sprawdziłem bo się ściaga, ale bardzo wolno. :-\
  13. M

    Tipsy??

    Dobry ten filmik. Ubawiłem się nieźle. :D
  14. M

    Problemy z grą - instalacja i uruchomienie podstawowej gry oraz patcha 1.4 [ER]

    Zauważyłem, że launcher po włożeniu płyty do napędu lub wybraniu z menu uruchamia się po bardzo długim czasie, gdy nie działa strona http://www.thewitcher.com/ .Wcześniej, gdy działała strona Wiedźmina, to wszystko działało dobrze. Teraz sprawdziłem ponownie. Działa strona to launcher uruchamia...
  15. M

    Poradniki

    Jest już nowy poradnik do pobrania. Zawiera informacje o możliwych "bossach" do zabicia podczas gry. Całkiem pożyteczny poradnik. :)
Top Bottom