Recent content by mapecisko

+
  1. M

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Instalowałes wersję angielska?
  2. M

    Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

    Tyle czekania by serwery im padły...
  3. M

    Pierwsza przygoda community - Deception

    Ja pierdolę czy "my" Polacy jesteśmy zdolni tylko do narzekania???? Ludzie opamiętajcie się!!! Jest to pierwszy MOD!!!!!!!!!!! jak dla mnie wielkie brawa za to że wreszcie ktoś wydał cokolwiek...... a wy dzieciaki które oczekują czegoś równie błyskotliwego jak podstawka opamiętajcie się!!! Ja...
  4. M

    Pierwsza przygoda community - Deception

    Kiedy mozna się spodziewac polskich napisów?
  5. M

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    Brysiu cholera idź spać jeśli nie macie za,iaru zaraz tego puścić bo jakoś nie mogę sie od kompa oderwać jak widze twó czerwony nick na liście aktywnych!!!!!
  6. M

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    też idę spać.... zlewają nas na maxa...
  7. M

    Zawartość Edycji Rozszerzonej do ściągnięcia

    Masę osób czeka a coś mi się wydaje że będe musiął isć wydać jutro 100 za pełną ER bo Update nie wychodzi a serwery bedą tak zawalone że się tydzień będzie ściągać!!!! ehhhhh
  8. M

    Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

    Pisałem o tym. http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=42934
  9. M

    Z dniem 16 (bądź też 19) września, twoje życie stanie się Pełniejsze, Piękniejsze, Bogatsze będzie…

    Genialne posuniecie ..... CDprojekt.. dzieki temu że robią obsuwę z Update juto o 10 rano wyciągną ode mnie 100 a nie 20.... podejrzewam że conajmniej kilkaset osób tak zrobi.... GENIALNE POSUNIECIE!!!! Mam nadzieję że kasa pójdzie chociaż na kolejne części Wieśka.... albo chociaż na browary dla...
  10. M

    [w toku] Przygoda: Nici Przeznaczenia

    no i nie wyszły przed ER...... Trudno. Takie życie.
  11. M

    Konkurs - A co nam za to dasz? - [ZAKOŃCZONY] - Wyniki

    Własną dusze mogę zaprzedać. Podpisze każdy cyrograf. Jak już znajdę się w piekle to tak obrzydzę życie Lucyferowi że was już na pewno do siebie nie weźmie. Wiec jednym słowem załatwię wam miejscówkę w Niebie.
  12. M

    [w toku] Przygoda: Nici Przeznaczenia

    Przepraszam za swoją upierdliwośc ja sie już nie moge doczekać owocu waszej pracy i dlatego fajnie by było jak byscie podali jakiś termin. Nawet odległy- a potem np. niespodzianka mod wyszedł wcześniej. :)
  13. M

    [w toku] Przygoda: Nici Przeznaczenia

    A może tak jakiś choć przybliżony termin? choć w sumie skoro dialogi przetłumaczone beta testy skończone to chyba można już wypuścić to cacko?
  14. M

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Cena świetna wydaje mi się że jest to naprawdę dobry pomysł..... tylko czemu dopiero we wrześniu??
  15. M

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    Bez wątpienia bym kupił!!!
Top Bottom