Recent content by Marcin Przyby?owicz

+
  1. Marcin Przyby?owicz

    Radio Station : Nightcity FM

    Too early to declare that. If all goes as planned, you'll find plenty more itches you weren't aware of - keep your fingers crossed for us.
  2. Marcin Przyby?owicz

    Radio Station : Nightcity FM

    All music assets (all but one, to be precise) were composed and produced internally, including Chippin' In and other radio/media tracks.
  3. Marcin Przyby?owicz

    Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

    To nie do końca prawda - muzyka z W3 ma większy zasięg niż ta z W1 i W2 razem wzięta. Dotychczas otrzymaliśmy sporo nagród i nominacji, włączając w to również najbardziej prestiżowe imprezy, takie jak The Game Awards, DICE Award czy SXSW Gaming Awards. Poniżej wypis z mojego prywatnego...
  4. Marcin Przyby?owicz

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Tak, poszerzona została północno-wschodnia część mapy.
  5. Marcin Przyby?owicz

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Klip świetny, ale wg mnie ważniejsze jest co Taylor mówi pod koniec, o czym też ćwierkałem: https://twitter.com/kwazol/status/649956442271809536 Z mojej perspektywy w skali całej podstawowej wersji gry "Serca z Kamienia" są dość niewielkim dodatkiem. Nie mogliśmy zrobić wszystkiego bo expansion...
  6. Marcin Przyby?owicz

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Tak, Percival dogrywał parę rzeczy: W sumie ok 40 minut - głównie muzyka szyta na miarę, pisana pod konkretne questy, cutsceny, dialogi i wydarzenia gameplayowe. Nie powiększaliśmy bazy utworów eksploracyjnych.
  7. Marcin Przyby?owicz

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Mikołaj nie brał udziału w pracy nad muzyką do pierwszego dodatku.
  8. Marcin Przyby?owicz

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Dzięki! Muzyka w Sercach z Kamienia istotnie jest nieco inna - cała linia fabularna jest dość specyficzna, co ma też swoje odzwierciedlenie w ścieżce dźwiękowej.
  9. Marcin Przyby?owicz

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Skoro tak to kombinuj. Ludzie już się dobrali do źródeł i rozpakowali soundbanki. Reszta należy do Ciebie :)
  10. Marcin Przyby?owicz

    Wiedźmin 3 - muzyka

    W tym momencie nie planujemy wydania pełnej ścieżki dźwiękowej z TW3.
  11. Marcin Przyby?owicz

    Wiedźmin 3 - muzyka

    W sumie to mogę odpowiedzieć, choć nie będzie to odpowiedź satysfakcjonująca - tak, da się podmienić muzykę w grze na jakąkolwiek inną o ile: - skorzystasz z tego samego middleware'a co my (tyle że jest to narzędzie płatne i nie tanie, wersja darmowa nie pozwoli Ci na zbudowanie tak bogatych w...
  12. Marcin Przyby?owicz

    Witcher 3 music

    Hello, Witcher3 composer here. You might wanna check your sources - Witcher 3 soundtrack is 6 hrs long. And if you'd count all the layers, variation segments etc. (so all adaptive/dynamic stuff that is happening under the hood) the number could be even higher. The fact that TW3 Official...
  13. Marcin Przyby?owicz

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Utwory zebrane w oficjalny soundtrack to tylko selekcja naszym zdaniem najlepszych kawałków. Muzyki w grze jest dużo, dużo, dużo więcej.
  14. Marcin Przyby?owicz

    Wiedźmin 3 - muzyka

    Na razie nic nie mogę obiecać. Zobaczymy co da się zrobić.
  15. Marcin Przyby?owicz

    Witcher 3 music

    Small musical treat before launch - W3 soundtrack is not only about raw slavic power and cinematic illustration. You may also stumble upon more tender gems, like this one (possible spoilers):
Top Bottom