Recent content by marcin_ger

+
  1. M

    Co nieco o sprzęcie

    no wiem ale czy jest dobra ?
  2. M

    Co nieco o sprzęcie

    a co myślicie o myszce Razer Deathadeer ? Właśnie ją zamówiłem i nie wiem czy jest warta 130 zł
  3. M

    Ankieta - Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

    przeceż to jawny kant! po co kupować coś co można mieć za darmo z internetu (mowa tu o patchu). nie potrzebuje pzostałych rzeczy, ponieważ mam je w starym wydaniu Wiedźmina (poradnik, muzyka z gry, itd.)
  4. M

    Oficjalne wymagania systemowe Wiedźmina.

    A ja mamGeforce 8600 GT2 GB Ram-uCore 2 Duo 2,2 GHzWindows XP I Wiedźmin chodzi jak trzeba na pełnych detalach ;D
  5. M

    Poszukuję zapisu z gry...

    ok juz wszystko dziala, jestem juz w 3 Akcie
  6. M

    Poszukuję zapisu z gry...

    tak juz go rozpakowalem, wyobraz sobie ze jestem troche zaprzyjazniony z komputerem.mam najnowszego patcha.da sie jakos usunac zainstalowanego patcha??
  7. M

    Poszukuję zapisu z gry...

    dokładnie tak
  8. M

    Poszukuję zapisu z gry...

    ale pisze mi ze save moze byc uszkodzony, nie da sie go wczytac.
  9. M

    Poszukuję zapisu z gry...

    Witam !Poniewaz nikt mi nie chce pomoc w watku pod linkiem http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=8635.0 prosze was o save z tak okolo konca 2 Aktu. Zalezy mi na tym poniewaz juz prawie przeszedlem 2 akt, ale jestem kropce i nic nie moge zrobic. Zabiłlem juz Golema, brakuje mi tylko...
  10. M

    Problem z ochroniarzami Baraniny!!!!

    Zarejstruję gre.Ale i tak nie moge przeprowadzic sekcji zwlok bo juz ja zrobilem :PChyba ze da sie ja jeszcze raz zrobic...W sekcji wyszlo mi ze winny jest Kalkstein.Taj jak mowie jestem w kropce, POMOCY !P.S. Nie mam save-wów takich starych, mam tylko bierzące...
  11. M

    Problem z ochroniarzami Baraniny!!!!

    moze mi ktos pomoze ?? :-X
  12. M

    brosze Salamandry

    Mam zlecenie od Leuvandera(czy jakoś tak :P), żebym zabił 3 Salamandry. Zabiłem już jedną i mam jedną broszę. Problem wtym, że nie wiem gdzie mogą być kolejne 2 Salamandry. W Wyzimie jak se chodze, kolo północy to już nie ma żadnego bandyty. Gdzie mogę znaleźc kolejne broszki?Może się je da od...
  13. M

    Problem z ochroniarzami Baraniny!!!!

    no tylko , że ja nie jestem w stanie powiedzieć, że już zabiłem Baraninkę, ponieważ nie byłem na cmentarzu i nie widziałem zwłok prawdziwego Raymonda. :(
  14. M

    Problem z ochroniarzami Baraniny!!!!

    no to co mam robić, POMOCY !
  15. M

    Problem z ochroniarzami Baraniny!!!!

    No ale ja to już przeczytałem i dalej nie wiem co zrobić :-\
Top Bottom