Recent content by Martinpl22

+
  1. M

    Polski dubbing

    Um mię to samo i tu nie chodzi o Region. W3 był wydany w Niemczech z polskim audio a w Cyberpunk 2077 jest koreanski zamiast polskiego. Mi się wydaje że CDPR zapomial dać polskiego jako download i myślę że szybko dodadzą.
  2. M

    Brak dialogów w wersji PL

    Mam ten sam problem i sie caly czas zastanawiam dlaczego w niemieckiej wersji gry jest koreanski jako audio a polskiego brak. W Witcher (niemiecka wersja) jest polske audio jako download.
  3. M

    Russische Sprache in Europäischen Region

    Hoffen wir mal das Beste, glaube mich zu erinnern das die Witcher Version auf der PS4 auch erst ohne PL Sprachausgabe rausgekommen ist. Wäre ja schade wenn da nichts kommt, was will ich in Europa mit koreanisch als Audio aber nicht polnisch. Danke
  4. M

    Russische Sprache in Europäischen Region

    Moin, ohne was neues neues aufzumachen, ich hätte auch eine Frage zu den Sprachversionen. Spiele Cyberpunk auf der PS4 als digitale Version (im DE Store gekauft). Im gegensatz zu Witcher vermisse ich aber die polnische Audiospur. Wird die irgendwann mal nachgereicht? Danke schon mal für die...
  5. M

    Porozmawiajmy o gwincie

    Redzi dajcie nam polskie. karty
  6. M

    Porozmawiajmy o gwincie

    To jest selfmade, szablon z pewnej strony . Koszta to 26 € za 234 kart, w niemczech sporo ludzi to ma. http://www.computerbase.de/forum/showthread.php?t=1171062&page=156&p=17556102 Odpowiedz #3107
  7. M

    Reset ilości koron nowigradzkich

    Tylko na co? U mnie też był "reset" z 35k na 620 koron. (Ps4), wpisałem ale starszy "save" i wszystko jest ok - aktualnie mam +40k
  8. M

    Ps4 dlc

    Sezon Pass jest do tych dwóch dodatków co w 2016 roku wyjdą
  9. M

    Bug w misji "Władca Undvik"

    No i udało mi się. Latałem we wiosce i bawiłem się rogiem i znakami (około 20 minut) aż sobie te sereny gdzieś poleciały - Zadanie idzie dalej
  10. M

    Bug w misji "Władca Undvik"

    Witam u mnie to samo (ps4) nowa instalacja gry też nie pomogła.
  11. M

    Czerwony mutagen

    Te mutageny mozna tylko do 10 % poleprzyc? (30% ja kolor pasuje)
  12. M

    Sety pancerzy.

    Ja juz mam uleprzenie kota z mieczami, hyba ale zrobie sobie miecze z setu niedzwiedzia bo maja wiecej bonusu na krytyczne szkody. Wie ktos morze czy jests w gerze set wilka, znalazlem tylko gryfa, zmije, kot i niedzwiedz. p.s. przepraszam za bledy ale nie mam PL klawiatury
  13. M

    Wiedźmin 3 - pytania odnośnie wydań gry, wersji językowych itp.

    Hallo, wie ktos moze czy niemeiecka wersja na PS4 bedzie miala polska wersje dzwiekowa. niewiem gdzie mam zeraz kupic...
Top Bottom