Recent content by Mateoko

+
  1. M

    Patologia karty Schirru - kiedy w końcu można doczekać się reakcji twórców?

    Dzień dobry! W celu zwiększenia swoich umiejętności w Gwincie: Wiedźmińskiej Grze Karcianej zapraszam do zaglądania na streamy PiotrCNS. Piotr zawsze służy pomocą, wyjaśnia wszelkie wątpliwości i tłumaczy zagrania. Najbliższy stream odbędzie się jutro tj. 31/08 o godzinie 17:00. Dodatkowo...
  2. M

    GWINT - twórczość fanów

    Doskonałe materiały! Strona przyjemna wizualnie. Piękna grafika przedstawiająca umiejętności dowódców. Widać, że ekipa portalu zna się na robocie. Obecnie najlepszy portal w tematyce Gwinta! Polecam wszystkim bardzo serdecznie!
  3. M

    GWENT: Ask a Dev

    Hello Mr. Burza! When achievments for card collection will come back? When count for card collection in profile will be fixed?
  4. M

    GWENT: Ask a Dev

    When preorder of Thronebreaker will be available?
  5. M

    Czarny ekran

    Polecam sposób poniżej, mi pomogło!
  6. M

    Mulligan w Gwincie, czy potrzebuje zmiany?

    Dobry wieczór. Wydaje mi się, że kompromisem pomiędzy aktualnym rozwiązaniem, a waszymi oczekiwaniami byłby system polegający na chwilowym odkładaniu na bok wymienianych kart do czasu zakończenia wymiany. Dopiero po wymianie wkładane byłyby w losowe miejsca w talii. Takie rozwiązanie nie...
  7. M

    Błędy napotkane w Otwartej Becie

    Jeźdźcy dzikiego gonu - przestają być wzmacniani o 1 gdy w danym rzędzie są ich cztery egzemplarze i prawdopodobnie dla większej ilości egzemplarzy będzie podobnie.
  8. M

    Pytania do twórców

    Dzień dobry. Na kiedy przewidywany jest najbliższy patch do gry?
  9. M

    BETA - Napotkane błędy

    Dodatkowo zaobserwowałem, że gdy usunie się mróz np. przy pomocy Arcygryfa to siła Lodowego Giganta wraca do wartości bazowej, a nie ma o tym wzmianki w opisie karty.
  10. M

    BETA - Napotkane błędy

    Ostatnio w grze natrafiłem na błąd związany z kartą Lodowy Gigant (siła 7). Według opisu z każdym zagranym efektem mrozu Lodowy Gigant ma zyskać na sile 7 punktów. W jednym meczu zagrałem 2 karty mrozu z rzędu i wszystko zagrało, Gigant zyskał dwa razy po 7 punktów, z kolei w innym meczu również...
  11. M

    Szukam moda / Proponuję moda

    Orientuje się ktoś czy istnieje mod przyśpieszający pływanie łodzią? Przydałby się do eksplorowania Skellige i odkrywania wszystkich znaków zapytania.
  12. M

    Nie mogę wykonać zbroi Mantikory

    Faktycznie, mój błąd. Dzięki za wyjaśnienie sprawy bo bym do teraz myślał, że coś u mnie nie działa.
  13. M

    Nie mogę wykonać zbroi Mantikory

    Nie mogę wykonać zbroi Mantikory Dzień dobry, Mam problem z wykonaniem zbroi Mantikory. Zebrałem jej wszystkie schematy, ale w zakładce rzemiosło, nie ma nawet wyboru jej wykonania. Pozostałe Arcymistrzowskie schematy wyświetlają mi się poprawnie, natomiast schematy Arcymistrzowskiej Zbroi...
  14. M

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Po wejściu do Novigradu pojawiło się u mnie kilka błędów wizualnych przedstawionych na zdjęciu poniżej. Na szczęście po wyłączeniu i włączeniu gry wszystko wróciło do normy.
  15. M

    Patch 1.04 w wersji PC już do pobrania!

    A ja uprzejmie proszę o uwzględnienie w patchu 1.05 naprawy Kamieni Runicznych Czernobóg, aby w końcu dawały jakiś bonus zamiast "0 siła ataku" :)
Top Bottom