Recent content by Mati111pl

+
  1. M

    Wydajność wersji podstawowej gry po patchu 1.12

    Wydajność wersji podstawowej gry po patchu 1.12 Novigrad i okolice oxenfurtu zwłaszcza przed mostem nadal cierpią na spadek wydajności. Podczas spożywania czegoś pojawia się mikrozacięcie. Redsi moglibyście to naprawić?
  2. M

    [XBO] Gra w wersji 1.12 - błędy, propozycje zmian, sugestie

    Witam, Wiedźmin nadal cierpi na słabą wydajność w Novigradzie i na mikro zacięcia podczas spożywania czegokolwiek. Liczyłem, jak i pewnie nie tylko ja, że 1.12 to zmieni. Jest w ogóle jakaś szansa że to zostanie naprawione?
  3. M

    Aktualizacja 1.11 xbox one Framerate

    Aktualizacja 1.11 xbox one Framerate Wiesiek po aktualizacji 1.11 nadal ma problem z frameratem w Novigradzie. Jest jeszcze jeden ciekawy problem, podczas jakichkolwiek zmian w HUD na ekranie np: używanie mikstur, jedzenia, otwieranie okna ekwipunku skrzyń i przeciwników i wyświetlania...
  4. M

    Widoczny spadek wydajności gry i błędy po zainstalowaniu patcha 1.10

    To wyobraź sobie że patch 1.11 też nie wiele zmienia, Novigrad dalej ma ten sam problem i zastanawia mnie jedna rzecz, dla czego jak Gerald coś je to jest mikro zacięcie? Jestem też ciekaw czy jak by się sprowadziło wieśka do 720p ze skalowaniem do 1080p o ile jest to możliwe bez znacznego...
  5. M

    Wiedźmin 3 - sugestie, marzenia i pobożne życzenia

    Nie wiem czy ktoś już do tego nawiązał, ale w grze na pewno brakuje możliwości zmiany widzenia kamery np. podczas spaceru mamy widok ogólny, a fajnie byłoby eksplorować świat zaraz zza pleców postaci ze zmianą stron, Taki układ wprowadziłby większy realizm, i zwiększyłby komfort grania.
  6. M

    [XBOX ONE] Patch 1.07

    Problemy z patchem 1.07 Xbox One Witam nie dawno ukazała się łatka 1.07, która miała poprawić wydajność gry w wielu miejscach, jednak została ona pogorszona i to w bardzo odczuwalny sposób. Łatka miała naprawić...
  7. M

    [PC] Patch 1.1 - błędy w grze, propozycje zmian, sugestie

    Problemy z patchem 1.07 Xbox One Witam nie dawno ukazała się łatka 1.07, która miała poprawić wydajność gry w wielu miejscach, jednak została ona pogorszona i to w bardzo odczuwalny sposób. Łatka miała naprawić...
  8. M

    Problemy z patchem 1.07 Xbox One

    Problemy z patchem 1.07 Xbox One Witam nie dawno ukazała się łatka 1.07, która miała poprawić wydajność gry w wielu miejscach, jednak została ona pogorszona i to w bardzo odczuwalny sposób. Łatka miała naprawić problem ze spadkiem fps w lokacji krzywuchowe moczary, jednak spadek po łatce jest...
Top Bottom