Recent content by Mattajah

+
  1. Mattajah

    Powróciły Podróże Aretuzy, Regisa i Jaskra!

    @Lexor - zgadza się, u mnie też to tak zadziałało
  2. Mattajah

    Powróciły Podróże Aretuzy, Regisa i Jaskra!

    W przywróconej podróży Regisa jest do zebrania rewers - aby go otrzymać wymagane jest wbicie 145 lvl w podróży. Oryginalną podróż Regisa zakończyłem na 149 lvl a rewersu odblokować nie mogę, dodatkowo w kontraktach postęp tego zadania widnieje jako 0/145 - i tu moje pytanie - to jest bug czy mam...
  3. Mattajah

    Punkty nagród a kontrakty

    Pewnie by tak było jak mówisz. Oczywiście też robią mi się przy okazji, jednak pomyślałem, że miło byłoby ze strony CDPR gdyby choć trochę więcej tych punktów dali za takie "długoterminowe" kontrakty
  4. Mattajah

    Punkty nagród a kontrakty

    Nie wydaje wam się, że balans ilości punktów nagród za wypełnienie kontraktów czy zadań jest czasem śmiesznie niski? Podczas ostatniej gry ukończyłem kontrakt, polegający na użyciu 1 okrzyku w 1000 różnych gier sieciowych, pomyślałem, wpadnie kilkadziesiąt punktów nagród, a tu się okazuje że za...
  5. Mattajah

    Kolejny problem z kontraktem podróży (tym razem Jaskra)

    Już na początku podróży Jaskra mam nieodparte wrażenie, że nie będę miał zaliczonego kontraktu dotyczącego wykonania wszystkich 36 zadań podróży standardowej. Obecnie jestem po wykonaniu 3 ze standardu i 3 premium a w postępach kontraktu widnieje 3 zaliczone premium i 2 zwykłe. W dniu kiedy...
  6. Mattajah

    Dostępny jest hotfix 9.6.1

    wydaje mi się, że tak się zaczęło dziać po tej grudniowej, nie po wczorajszym hotfixie. co do otwierania beczek, to wszystko jest ok u mnie. Mój bug polegał na tym, że karta premium się "zwieszała" podczas gry, nie była animowana i jej rozdzielczość była strasznie spaprana, to samo w menu, gdy...
  7. Mattajah

    Dostępny jest hotfix 9.6.1

    u was też tak laguje karty premium po updacie? kiedyś zdarzyło się raz na 100 rozgrywek że jedna karta premium się nie odpaliła, a teraz co mecz większość jest zlagowanych i do tego jeszcze w menu wyboru gry też się te karty wywalają. Ciekawi mnie, czy to wina czegoś na kompie (sterowniki do VGA...
  8. Mattajah

    Dies Irae - ciekawostka

    Świetne smaczki są w kartach, dobry artykuł, może jeszcze jest coś do odkrycia poza wymienionymi :)
  9. Mattajah

    Dies Irae - ciekawostka

    Tworząc wczoraj talię Wybrańców Ognia Syndykatu dodawałem do niej kartę Dies Irae, swoją drogą, fajnie wchodzi za 20 pkt w ostatnim zagraniu, ale nie o tym. Przyjrzałem się karcie dokładniej, i wg mnie na drugim planie zaraz za tym wąsatym jegomościem stoi nikt inny jak Pan Lusterko. Fajny...
  10. Mattajah

    Sklep nie działa

    Od kilkunastu dni mam problem z zakupem czegokolwiek w sklepie. Kiedy klikam "kup teraz" dostaję błąd - jak na screenie. Miał ktoś podobną sytuację? Chciałem kupić 2 plansze, których jeszcze nie posiadam, a tymczasem nie mogę. Dodam, że nic nie zmieniałem w ustawieniach płatności. Co ciekawe...
  11. Mattajah

    Oto rozkład jazdy na 2022!

    Super, że wróci podróż Geralta i Ciri, wróciłem do gry gdy już trwała podróż Alzura, więc tych dwóch mi brakuje, a avatary ze znakami się świetnie prezentują.
  12. Mattajah

    Rozpoczęła się Podróż Regisa!

    Przy otwieraniu beczek na karcie nie widać kosztu werbunku, trzeba w nią "wejść", żeby zobaczyć ile on wynosi
  13. Mattajah

    Rozpoczął się Sezon Mahakamski!

    Też się nad tym zastanawiałem, bo właśnie mega szybko zaliczało te kontrakty, podoba mi się ta zmiana, choć czasem irytowało przechwycenie jednostki o sile 1 pkt ważące losy potyczki.
  14. Mattajah

    Podróż po Aretuzie - bug przy zaliczeniu kontraktu

    Dzięki wielkie, tak zrobię
  15. Mattajah

    Podróż po Aretuzie - bug przy zaliczeniu kontraktu

    Miał może ktoś podobną sytuację? : wykonałem wszystkie 36 zadań podróży podstawowej jak i premium, jednak zaliczony mam kontrakt tylko z podstawowych zadań, w kontraktach odnośnie trybu rozszerzonego mam 35/36 zadań. Myślałem, że jakiś restart gry pomoże, ale niestety nie pomogło.
Top Bottom